Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
No: 309 (Yeni sezon ilk bölüm) 60. bölüm fragman izle!
No: 309 (Yeni sezon ilk bölüm) 60. bölüm fragman izle!
FOX TV'nin sevilen dizisi No: 309'un yeni bölümü için heyecan dorukta. No: 309 yeni sezonun ilk bölümünün ikinci fragmanı da yayınlandı. İşte No: 309 dizisinin yeni bölümü ile ilgili tüm detaylar...
Magazin 18 Eylül 2017 - 16:04

No:309’da yeni sezon heyecanı yaşanacak. 59. bölümde sezon finali yapan No:309 60. bölümle ekranlara geri dönüyor. Yeni sezonun ilk bölümünde neler yaşanacak? Yeni yaşanacak olan gelişmeler Onur ve Lale’nin ilişkisine nasıl etki edecek?

60. BÖLÜM ÖZETİ

Yıldırım'ın gelişi herkes için büyük bir sürpriz olur. Yıllar sonra babalarını karşılarında gören Lale, Nilüfer ve Nergis nasıl tepki vereceklerini dahi bilemezler. Songül ise Yıldırım'a öfke doludur. Songül'ün hışmına uğrayan Yıldırım için geçen yılları telafi etmek çok zor olacaktır.

no-309-yeni-2

Onur ise hayatının şokuyla sarsılır. Özge kızıyla geri dönmüş ve Onur'a her şeyi anlatmıştır. Onur, bir kızı olduğunu Lale'ye anlatmanın yolunu bulmaya çalışır. Duru'nun ortaya çıkışı Onur ve Lale'nin ilişkilerine nasıl etki edecektir?

SON BÖLÜMDE NELER OLDU? (59. BÖLÜM)

Lale Onur'a hamile olduğunu nasıl söyleyeceğini düşünür, sonunda doğum gününde açıklamaya karar verir. Onur da Lale için bir parti organize etmektedir. Bu arada Betül şantaj yaparak halayı kendi tarafına çekmeye çalışır, çünkü en büyük kozu olan Özge'yi kullanırken halanın da desteği önemlidir. Hülya ise abisine olan biten her şeyi aktarmaya devam eder ve artık ortaya çıkması gerektiğini söyler. Lale yeni yaşında hayatındaki en büyük karşılaşmayı yaşayacağından habersizken, Onur ise bir kızı olduğu gerçeğiyle sarsılır.

NO: 309 60. BÖLÜM FRAGMAN

 

Son güncelleme: 16:09 - 18.09.2017

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.