Sözcü Plus Giriş

Nur Yerlitaş ‘Ne yapayım Allah Allah şehitler mehitler aman yeter’ sözlerine açıklık getirdi

Modacı Nur Yerlitaş, sosyal medyadan yaptığı canlı yayın sırasında sarf ettiği "Ne yapayım Allah Allah, şehitler mehitler aman yeter" şeklindeki sözlerine açıklık getirdi.

null
Güncellenme: 07:39, 23/11/2017
Nur Yerlitaş ‘Ne yapayım Allah Allah şehitler mehitler aman yeter’ sözlerine açıklık getirdi

Bir arkadaşının doğum günü partisinde Instagram üzerinden canlı yayın yaptığı sırada kullandığı ifadeler yüzünden çok sert tepkiler alan Nur Yerlitaş, yine sosyal medya hesabından yaptığı bir açıklamayla tepkileri dindirmeye çalıştı. Kullandığı ifadelerle kendisini ve sözlerini savunmaya çalışan Yerlitaş görüntülere rağmen yaptığı bu açıklamayla adeta ‘özrü kabahatinden beter’ dedirtti. İşte Nur Yerlitaş’ın o açıklaması: “Ben Nur Yerlitaş, çirkin ve kirli iştahlarıyla sosyal medyaya servis ettikleri kısacık görüntülerin aslı şudur: Canlı yayını gerçekleştirdiğim bir sırada yanımdaki dostlarım bana bazı kişilerin ‘şehitler var’ yalanının arkasına saklanarak hakaret ettiklerini söylediklerinde ‘Ne yapayım Allah Allah istediklerini söylesinler’ dedim. Benim ülkeme, vatanıma, bayrağıma saygımı ve minnetimi karalamaya kimsenin gücü yetmez.”

nur-yeniİlginizi ÇekebilirNur Yerlitaş'tan şehitlere büyük saygısızlık | Son dakika haberleriNur Yerlitaş'tan şehitlere büyük saygısızlık | Son dakika haberleri
Yayınlanma Tarihi:07:38,