Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Nur Yerlitaş: Tedavi iyi gidiyor
Nur Yerlitaş: Tedavi iyi gidiyor
Yaklaşık 1 yıldır yakalandığı beyin kanseri ile mücadele eden ünlü modacı Nur Yerlitaş önceki gün İstinyePark'da objektiflere takıldı.
Emre ÇEVİK
Magazin 2 Mayıs 2019 - 08:36

Sanat camiasında birbirinden ünlü isimlerin sahne kıyafetlerini tasarlayan ve diken, özel günlerinde ilk kapısını çaldıkları modacıların başında gelen Yerlitaş, öğle saatlerinde geldiği alışveriş merkezinde ilk olarak bir restorana uğrayarak öğle yemeği yedi. Yemek sonrası dostları ile birlikte alışveriş turuna çıkan modacı, dünyaca ünlü markaların mağazalarını gezerek alışveriş yaptı. Alışveriş turu sırasında gazeteciler ile karşılaşan ve objektiflere poz veren Yerlitaş muhabirler ile kısa süre sohbet etti. Sağlık durumunu ve tedavi sürecini soran muhabirlere teşekkür eden ünlü modacı, “Tedaviden çıkıp geldim. İyi gidiyor tedavim, bugüne de şükür” demekle yetindi. Dostlarını bekletmek istemeyen Nur Yerlitaş gazetecilere teşekkür ettikten sonra alışveriş turuna devam etti.