Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Nurgül Yeşilçay Paramparça dizisi hakkında göndermede bulundu
Nurgül Yeşilçay Paramparça dizisi hakkında göndermede bulundu
Nurgül Yeşilçay yaptığı paylaşımla, Paramparça dizisiyle ilgili polemiği aştığını böyle gösterdi.
Erdinç YAPAN
Magazin 17 Nisan 2016 - 10:50

Reyting rekorları kıran Paramparça dizisinden sürpriz bir şeklide ayrılma kararı alan ve sonrasında karşılıklı yapılan açıklamalarla Türkiye gündemini uzun süre meşgul eden Nurgül Yeşilçay, gerek rol arkadaşı Erkan Petekkaya ve gerekse dizinin yapım şirketi tarafından yapılan açıklamalar karşısında sessizliğini korudu.

Şimdilerde Halit Ergenç ile aynı projede oynayacağı iddiaları dillendirilen Nurgül Yeşilçay, yaptığı paylaşımla adeta şimdiye kadar yaşananlar hakkında bir yorumda bulunmuş oldu. Tüm bu kavgaların ve açıklamaların bir kaşık suda kopan fırtınalar olduğu imasında bulunan Nurgül Yeşilçay’ın yaptığı paylaşım şu;

“Bazen bir kaşık suda boğuluyoruz, kurtuluyoruz, mutlu oluyoruz, mutsuz oluyoruz her şeyi bir kaşık suda yaşıyoruz. Çıkın dışarı koca bir okyanus var. Uçsuz bucaksız bir hayat var önünüzde. Mesela böyle bir güzelliğe uyanmakta var.”