Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Nurgül Yeşilçay’dan aktivite önerisi
Nurgül Yeşilçay’dan aktivite önerisi
Kısa bir süre önce bir sergi açan ve yıllar içerisinde yaptığı resimleri ve diğer sanat çalışmalarını bir çatı altında toplayan Nurgül Yeşilçay, bu defa farklı bir paylaşımla takipçilerinin karşısına çıktı.
Magazin 22 Mart 2020 - 08:45

Sosyal medya hesabından takipçileriyle etkili bir şekilde iletişim kuran Nurgül Yeşilçay, evindeki atölyesine girdi ve çocuklarla eğlenceli vakit geçireceğiniz aktiviteler hazırladı. İşte Yeşilçay’ın o paylaşımı:

“Merhaba nasıl gidiyor. Bugün evde 7. Gün mü? 8. Gün mü? 6. mı hatırlamıyorum. Günler birbirine girdi. Ben pek memnunum! En sevdiğim kişilerle en sevdiğim yerdeyim. Ama vallahi en çok çocuklu analara üzülüyorum bu dönemde! Evlatları evde zaptetmek çok zor oluyor biliyorum! Tablet versen eline vicdan azabı! Ben de girdim atölyeye size yardımcı olacak çocukla eğlenceli vakit geçireceğiniz aktiviteler hazırladım. Ay hadi inşallah işe yarar kızlar”