Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Nurgül Yeşilçay’dan dikkat çeken Oscar değerlendirmesi
Nurgül Yeşilçay’dan dikkat çeken Oscar değerlendirmesi
Oyuncu Nurgül Yeşilçay, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla 92. kez düzenlenen Oscar töreni sonrası değerlendirmelerde bulundu.
Magazin 10 Şubat 2020 - 13:32

Yeşilçay, pek çok açıdan ilklere sahne olan Oscar ödül törenlerini izlediğini belirttiği paylaşımında pek çok insanın aklına takılan konularda yorumlarda bulundu. Sadece bir izleyici olarak değil aynı zamanda bir oyuncu olarak da değerlendirmelerde bulunan Yeşilçay törenle ilgili olarak şu değerlendirmeleri yaptı:

“Oscar’ı izleyenler olarak bu saatte böyle darmadağın uyandık bakalım. Bu sene çok iyi filmler vardı. (her sene bu kadar verimli olmuyor)Yapanların edenlerin ellerine sağlık…Yalnız benim de takıldığım şeyler var! Öncelikle Natalie Portman’la aynı şöyle ki: 97 yıllık Oscar ödüllerinde sadece 5 kez kadın yönetmen aday gösterilmiş ve 97 yıllık Oscar tarihinde sadece 1 kez kadın yönetmen ödül almış. Parazit bir ilki başardı. İngilizce konuşulmayan bir filme ilk kez ödül gitti.

Kimse kusura bakmasın Margot Robbie çok sıkıcı

Joaquin Phoenix’in ‘deli dahi oyuncuyum’ halleri baydı.

Scarlett Johansson’ın g.t göbek salmış hallerini çok beğeniyorum

Sözlerimi “Allahım bizim memleketimize de nasip eyle inşallah” diyerek noktalıyorum! Harika bir hafta ve haftalar olsun efendim”