Nuri Bilge Ceylan kapkaççı genci affetti!

Yönetmenliğini üstlendiği filmleriyle dünya çapında pek çok ödüle layık görülen Nuri Bilge Ceylan, aynı zamanda usta bir fotoğrafçı. Bu nedenle Ceylan'ın sahip olduğu en değerli şeylerden biri de fotoğraf makinesi. Ceylan geçtiğimiz gün bu makinelerden birini Diyarbakır'da bir kapkaççıya kaptırdı. Bölgedeki polislerin çabalarıyla bulunan 16 yaşındaki kapkaççı gözaltına alındı ama usta yönetmen onu affetti. Polislere de teşekkür eden Ceylan, onlarla hatıra fotoğrafı çektirdi.

Nuri Bilge Ceylan kapkaççı genci affetti!

Diyarbakır’da gezerken 10 bin dolar değerindeki fotoğraf makinesini kapkaççıya kaptıran yönetmen Nuri Bilge Ceylan, yakalanan 16 yaşındaki şüpheli Ş.Ç.’den şikayetçi olmadı. Ş.Ç. serbest bırakılırken, Ceylan, kapkaççıyı kısa sürede yakalayıp, fotoğraf makinesini bulan Sur ilçe Emniyet Müdürlüğü polislerine teşekkür ederek birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi.

nuri-bilge-ceylan-1

POLİSLERLE HATIRA FOTOĞRAFI

Yönetmen Nuri Bilge Ceylan, Merkez Sur ilçesinde bir arkadaşı ile gezerken önceki gün bir kapkaççı, 10 bin dolar değerindeki makinesini çaldı. Polisin yaptığı çalışma sonrası kapkaççı Ş.Ç. yakalandı, bulunan fotoğraf makinesi de Nuri Bilge Ceylan’a teslim edildi. Ceylan, olaydan bir gün sonra yakalanan şüpheliden şikayetçi olmadı. Çocuk Şubesi’ne teslim edilen, daha önce de uyuşturucu madde bulundurmak ve kapkaçtan kaydı bulunan Ş.Ç., serbest bırakıldı. Nuri Bilge Ceylan, Sur ilçe Emniyet Müdürlüğü’nde makinesini bulan polislere teşekkür etti, hatıra fotoğrafı çektirdi.

DHA

Ünlü yönetmen Nuri Bilge Ceylan, Diyarbakır'da kapkaça uğradı İlginizi Çekebilir Ünlü yönetmen Nuri Bilge Ceylan, Diyarbakır'da kapkaça uğradı
Nuri Bilge Ceylan, geçtiğimiz günlerde sette ortaya koyduğu yönetmenlik performansıyla gündeme gelmiş, Ceylan’ın oyuncusuna nasıl rol yapacağı konusunda bilgi aktarırken küfretmesi binlerce kez izlenmişti. Aşağıdaki ilgili haberde videoyu görebilirsiniz. 

Nuri Bilge Ceylan, Nejat İşler'in yerine geçti, ustalığını gösterdi İlginizi Çekebilir Nuri Bilge Ceylan, Nejat İşler'in yerine geçti, ustalığını gösterdi