Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Nurseli İdiz buhran dolu günler yaşıyor
Nurseli İdiz buhran dolu günler yaşıyor
Kanal D ekranlarında yayınlanmaya başlayan ve reytinglerde istediğini elde edemeyen 'Hıçkırık' isimli dizi kısa sürede final yapma kararı almıştı. 'Hıçkırık' isimli dizinin yapımcısının dizi oyuncularını mağdur ettiği ve bu yüzden de usta isimlerin zor günler yaşadığı medya sektöründe şu sıralar konuşuluyor.
Magazin 8 Haziran 2018 - 15:55

Ömercan ALTAY – ÖZEL HABER

Usta sinema sanatçısı Nurseli İdiz, şu sıralar zor günler yaşıyor. Usta oyuncu son olarak rol aldığı ‘Hıçkırık’ isimli diziden 20 bin TL alacağını tahsil edemediği için 5 aydır Osmanbey’de bulunan evinin kirasını ödeyemiyor.

EV SAHİBİ İLE ARASI BOZULDU

Magazin kulislerinde konuşulanlara göre, İdiz’in kirasını ödeyemediği için ev sahibiyle arasının bozulduğu ve  evi tahliye etmesinin istendiği ortaya çıktı. Yaşanan bu para krizinden dolayı usta oyuncunun depresyona girdiği öğrenildi.

Yapımcı firmanın teknik ekibe ve oyunculara toplam olarak 300 bin TL civarında, medya sektöründe çalışan taşeron firmalara ise 2 milyon TL’ye yakın borcu olduğunu konuşuluyor.

Son güncelleme: 09:12 - 10.06.2018