Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
“Nusret’in şovunu ahlâksız buluyorum”
“Nusret’in şovunu ahlâksız buluyorum”
Ünlü şovmen Okan Bayülgen, sosyal medyanın tartışmalı ismi Nusret'e ateş püskürdü: "Bu şovu sapkın ve ahlaksız buluyorum. Nusret'e para yatıran da, yiyen de,reklam ajansı da, haberini yapan da bu çirkinliğe ortak oluyor."
Magazin 28 Nisan 2017 - 17:01

Okan Bayülgen, son dönemlerde çektiği videolarla tartışma yaratan kasap Nusret’e fena yüklendi. Bayülgen, Twitter hesabından Nusret’le ilgili şunları söyledi:

“Kucağında kuzu okşama, ölü hayvanları tokatlama, İslam’da bin bir dua ile kesilen hayvan etine türlü eziyetler. Bu videoları çocuklarınız izliyor. Ben bu şovu sapkın ve ahlaksız buluyorum. Bu Nusret’e para yatıran da, yiyen de, reklam ajansı da, haberini yapan da bu çirkinliğe ortak oluyor. Neyse… Sıkmayın canınızı. Hadi size afiyet olsun!”

Instagram hesabından paylaştığı videolarla tepki çeken Nusret’in ‘saltbea’ hareketini ve kendisini tanıtmak için ABD’li bir PR şirketine 2 milyon dolar ödediği iddia edilmişti.


ADRIANA LIMA’YA ÖZEL ÇOK ÖZEL VİDEO… ŞIK HAYAT’TA

 

Son güncelleme: 17:29 - 28.04.2017