Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
‘O Hayat Benim’den bir ayrılık daha
‘O Hayat Benim’den bir ayrılık daha
2014 yılında ilk bölümüyle ekranlara gelen, Fox TV’nin sevilen dizisi ‘O Hayat Benim’ dizisinden bir ayrılık haberi daha geldi.
Magazin 23 Şubat 2017 - 13:26

Yeşim Ceren Bozoğlu, Birgül Ulusoy, Esra Eronat, Didem İnselel, Aybüke Pusat, Cem Kılıç, Ceyda Ateş, Larissa Gacemer ve Serkan Şenalp'ten sonra 4 sezondur ‘Müge' karakterini canlandıran Bahar Şahin'de diziden ayrılıyor. 4 Mayıs 1997 doğumlu 20 yaşındaki genç oyuncu, yaşına rağmen canlandırdığı psikolojik sorunları olan ‘Müge’ karakteriyle yaklaşık dört sezondur bulunduğu dizide büyük beğeni topladı. Şahin, dizinin geçtiğimiz bölümlerinde sinir hastalığı geçirdiği sahneleriyle de sosyal medyada gündem olmuş, çok konuşulmuştu.

o-hayat-benim-ic-2

‘YENİ DİZİSİNDE BAŞROLÜ OYNAYACAK'

Bahar Şahin, diziden ayrılacağı duyumlarının ardından yapımcıların hedefi oldu. Genç oyuncu; yakında TRT1 ekranlarında yayın hayatına başlayacak olan, ARC Film'in yapımcılığını üstlendiği ve kadrosunda ‘Mehmet Çevik, Yusuf Gökhan Atalay, Asena Tuğal' gibi isimlerin bulunduğu gençlik dizisi ‘Lise Devriyesi'nde Ozan Dolunay ve İsmail Ege Şaşmaz ile başrolü paylaşacak.