Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
O isim Survivor şartlarını kaldıramadı! Survivor 2018’e bir kişi veda etti
O isim Survivor şartlarını kaldıramadı! Survivor 2018’e bir kişi veda etti
Survivor 2018'den şoke eden haberler geldi. Survivor'da gönüllüler takımından bir kişi adaya veda etti. Batuhan Survivor şartlarını kaldıramadı ve adaya veda etme kararı aldı. Şoke eden haberin ardından Batuhan Buğra Eruygun'un neden adaya veda ettiğini merak ediliyor. Peki, Batuhan Buğra Eruygun kimdir?, Batuhan Buğra Eruygun Survivor'dan neden
Magazin 1 Nisan 2018 - 23:21

Acun Ilıcalı Survivor’da son dakika haberini konseyde paylaştı. Batuhan Eruygun Survivor 2018 ekibi ile konuşarak adaya veda etme kararı aldı. Acun ılıcalı, Batuhan’ın Survivor şartlarını kaldıramadığını ve devam etmek istemediğini dile getirdi.


BATUHAN BUĞRA ERYUGUN SURVİVOR’DAN NEDEN AYRILDI?

1 Nisan 2018 pazar gecesi ekranlara gelen Survior’da Acun Ilıcalı, yarışmaya birkaç hafta önce katılan Batuhan Buğra Eruygun’un adaya veda edeceğini açıkladı. Bu erken vedaya gerekçe olarak ise, Batuhan’ın mental olarak adaya uyum sağlayamadığını söylemesi olduğunu belirtti. Bilindiği üzere Batuhan Buğra Eruygun, 2015 yılında ciddi bir hastalık atlatmış ve uzun süren tedavilerin ardından sağlığına kavuşmuştu.

Son güncelleme: 23:32 - 01.04.2018