Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
‘O Ses Survivor’da Hakan ve Turabi’den güldüren diyalog: “Sana nereden rastladım”
‘O Ses Survivor’da Hakan ve Turabi’den güldüren diyalog: “Sana nereden rastladım”
Survivor 2018 birleşme partisinde 'O Ses Türkiye' heyecanı vardı. Hakan Hatipoğlu, Duman'ın 'Senden Daha Güzel' şarkısını seslendirdi. Şarkının ardından jüri üyelerinin yorumuna geçildiği sırada Hakan ve Turabi arasında güldüren bir diyalog yaşandı.
Magazin 14 Mayıs 2018 - 15:43

Survivor 2018’in pazar akşamı yayınlanan bölümünde birleşme partisi heyecanı yaşandı. Aleyna Tilki ve İbrahim Büyükak’ın jüri olduğu ‘O Ses Survivor’ isimli şarkı yarışmasında ise yarışmacılar sahneye çıkarak Tarık Sezer orkestrası eşliğinde performans sergiledi.

HAKAN VE TURABİ BU SEFER GÜLDÜRDÜ

Survivor’da birleşme partisinde eğlence tavan yaptı. Kavgalarıyla tanınan Turabi ve Hakan arasında yaşanan diyalog geceye damga vurdu. Hakan Hatipoğlu, şarkıdaki ‘Sana nerden rastladım’ kısmını Turabi’ye ithaf edince yarışmacıları ve seyircileri gülümsetti.

Bu sözler karşısında kahkaha atan Turabi ise Hakan’a ‘Umarım buradaki performansımla da seni gömerim’ diye cevap verdi. Hakan ise, ‘Bu daha fragman’ diyerek aralarındaki rekabete vurguda bulundu.

Turabi ve Hakan’ın güldüren atışması sırasında ise İbrahim Büyükak, ‘Bu yarışmanın en sevdiğim yanı rekabet. Turabi ile aranızdaki tatlı tatlı ısırıyorsunuz
hoşuma gidiyor’ sözleriyle araya girdi. Hakan’ın performansını da beğenen Büyükak, ‘Enerjin süper. Çok güzel şarkı söyledin, herkesi coşturdun’ dedi