Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
O Ses Türkiye finalinin birincisi kim oldu? O Ses Türkiye 2018’i kim kazandı? İşte O Ses Türkiye şampiyonu…
O Ses Türkiye finalinin birincisi kim oldu? O Ses Türkiye 2018’i kim kazandı? İşte O Ses Türkiye şampiyonu…
O Ses Türkiye'de dün final gecesi yaşandı, yarışmacıların performansları birçok kişinin kulaklarının pasını silerken, O Ses Türkiye finalini kim kazandı sorusu merakla araştırılmaya başlandı. O Ses Türkiye'de birinci kim oldu? SMS oylamasıyla belirlenen O Ses Türkiye birincisi hakkında merak edilenler...
Magazin 5 Şubat 2018 - 08:21

O Ses Türkiye’de şampiyonun belli olduğu gece tamamlandı ve günün merak konusu O Ses Türkiye’yi kimin kazandığı oldu… O Ses Türkiye’de dün heyecan dolu bir final gecesi yaşandı ve O Ses Türkiye’yi kim kazandı sorusu cevap buldu. O Ses Türkiye 2018 birincisi geç saatlere kadar süren SMS oylamasıyla belli oldu. Finale kalan Aydan, Ceren, Lütfiye, Nihat, Oğulcan ve Yener- Ümit ikilisinin kıyasıya mücadele ettiği final bölümünün sonunda kazanan kişi genç yetenek Lutfiye Özipek oldu.

O SES TÜRKİYE BİRİNCİLİĞİ İÇİN KIYASIYA MÜCADELE

Yıldız Tilbe ve Hadise’nin birer, Gökhan ve Murat Boz’un takımından ise ikişer kişi O Ses Türkiye’nin finalistleri olarak belirlenmişti. Aydan Kahraman, Ceren Düzova, Lütfiye Özipek, Nihat Mugil, Oğulcan Bolcan ve Yener Bulut-Ümit Durak ikilisi şampiyon olmak için performanslarını sergiledi. İlk turda Ceren ve Aydan, İkinci tur bölümünde ise Nihat ve Oğulcan elendi. Tüm jüri üyelerinin en az bir kişiyi finale taşımayı başardığı final bölümünde son ikiye kalan ile Lütfiye ve Yener-Ümit ikilisi ikişer performans daha sergiledi. Sms oylaması sonucunda Lütfiye Özipek şampiyon oldu.

LÜTFİYE ÖZİPEK: ÇOK MUTLUYUM

Lüftiye şampiyon olmasının ardından duygularını şöyle dile getirdi: “İnanılmaz şaşkın biriyim. O kadar çok heyecanlıyım ki herkese teşekkür ediyorum. O kadar mutluyum ki. Önce aileme sonra Gökhan'a bütün jüriye, size çok teşekkür ederim. Burada olduğum için çok mutluyum.”

lutfiye-ozipek

O SES TÜRKİYE ŞAMPİYONU LÜTFİYE ÖZİPEK KİMDİR?

O Ses Türkiye şampiyonu Lütfiye Özipek kimdir? Lütfiye Özipek kaç yaşında ve nereli? İşte O Ses Türkiye şampiyonu güzel sesli yarışmacının hayat hikayesi ve hakkında merak edilenler…

LÜTFİYE ÖZİPEK KİMDİR? NERELİ VE KAÇ YAŞINDA?

Lütfiye Özipek, 1990 yılında Kıbrıs'ta dünyaya gelmiştir. Müzikal kariyerine çok küçük yaşta piyano çalarak başlayan Özipek, o günden beri serüvenine devam ediyor.

Son güncelleme: 08:57 - 05.02.2018