Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
O Ses Türkiye Lütfiye Özipek kaç yaşında ve nereli? Lütfiye Özipek kimdir? İşte şampiyon hakkında merak edilenler ve muhteşem performansı…
O Ses Türkiye Lütfiye Özipek kaç yaşında ve nereli? Lütfiye Özipek kimdir? İşte şampiyon hakkında merak edilenler ve muhteşem performansı…
Lütfiye Özipek O Ses Türkiye finalinde sergilediği başarılı performans ile birinci oldu. Yarışmanın başından bu yana göze çarpan Lütfiye Özipek kimdir, kaç yaşında ve nereli sorularının yanıtları araştırılıyor. O Ses Türkiye takipçileri şampiyonun mesleğini ve eğitimini de merak ediyor. Peki Lütfiye Özipek kimdir? Kaç yaşında ve nereli? İşte O Ses Türkiye birincisi Lütfiye Özipek'in hayat hikayesi..
Magazin 5 Şubat 2018 - 09:45

Lütfiye Özipek adım adım yükselerek O Ses Türkiye şampiyonu oldu. Murat'ın takımından Aydan Kahraman ve Nihat Mugil, Yıldız Tilbe'nin takımından Ceren Düzova, Gökhan'ın takımından Lütfiye Özipek ve Yener Bulut-Ümit Durak ikilisi, Hadise'nin takımından ise Oğulcan Bolcan finalde yarıştı. O Ses Türkiye şampiyonun hayat hikayesi yarışmanın takipçileri tarafından merak ediliyor. Haberimizden Lütfiye Özipek kimdir sorusunun yanıtını bulabilirsiniz.

LÜTFİYE ÖZİPEK KİMDİR?

Lütfiye Özipek, 1990 yılında Kıbrıs'ta dünyaya gelmiştir. Müzikal kariyerine çok küçük yaşta piyano çalarak başlayan Özipek, o günden beri serüvenine devam ediyor.

Özipek, lise eğitimini Lefkoşa Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi'nde tamamlamasının ardından, önce University Of Nicosia'da caz eğitimi, ardından İngiltere'de Pop Müzik ve Söz Yazarlığı Eğitimi alarak 2013'te mezun oldu.

 

Kıbrıs'ta verdiği konserlerinde pop, caz ve alternatif müziğe yer veren Özipek, Türkiye'de kendi söz ve bestelerinden oluşan albüm için çalışmalarını sürdürüyor.

Özipek, Kıbrıs'ta verdiği çeşitli konserler yanısıra vokal koçluğu yaparak, ülkede genç müzisyenlerin yetişmesine de yardımcı oluyor.

Son güncelleme: 12:09 - 05.02.2018