Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
FİNAL CANLI İZLE: O Ses Türkiye finalistleri belli oldu! İşte O Ses Türkiye final saat kaçta?
FİNAL CANLI İZLE: O Ses Türkiye finalistleri belli oldu! İşte O Ses Türkiye final saat kaçta?
O Ses Türkiye'de yarı final heyecanı sona erdi ve finale çıkmak için en iyi performanslarını sergileyen adayların hangilerinin finale çıktığı açıklandı. Programın son bölümünü kaçıranların merak ettikleri soru "O Ses Türkiye finalistleri kimler oldu?" sorusu. Heyecanın ve eğlencenin bir arada yaşandığı yarı finalde kimler finale çıkmaya hak kazandı? O Ses Türkiye finali ne zaman yapılacak? Ve kaçıranlar için O Ses Türkiye yarı final yayınını izleme fırsatı...
Magazin 4 Şubat 2018 - 09:05

“O Ses Türkiye’de kimler finale kaldı?” sorusunun cevabı dün gece açıklandı. O Ses Türkiye’nin finali ne zaman yapılacak ve O Ses Türkiye finalinde hangi yarışmacılar yarışacak? Acun Ilıcalı’nın sunduğu, Yıldız Tilbe, Gökhan, Hadise ve Murat Boz’un yarışmacılarıyla yarıştığı O Ses Türkiye’de Cuma akşamı yaşanan çeyrek final elemelerinin ardından dün gece yarı finale kalan isimler bir kez daha sahne aldı halk oylamasıyla aralarından 4 isim finale yükseldi.

O SES TÜRKİYE’DE KİMLER FİNALE KALDI?

O Ses Türkiye’de Selenay, Aydan ve Ceren arasından finale yükselen isim Aydan oldu. Aydan Kahraman Murat Boz’un takımındaydı. O Ses Türkiye’de Lütfiye, Cüneyt ve Nihat arasından finale yükselen isim Lütfiye oldu. Lütfiye Özipek, Gökhan’ın takımındaydı. Oğulcan, Benjamin ve Yener&Ümit arasından finale yükselen isim Yener ve Ümit oldu. Yener Bulut-Ümit Durak, Gökhan’ın takımındaydı.

o-ses-turkiye-final

O SES TÜRKİYE FİNAL NE ZAMAN, SAAT KAÇTA?

O Ses Türkiye final haftası tanıtımını yayınladı. O Ses Türkiye 2018 birincisini bu yıl 4 Şubat tarihinde yani bugün seçecek. Hadise, Yıldız Tilbe, Murat Boz ve Gökhan Özoğuz jürileri arasından hangi takım kazanacak? O Ses Türkiye final bölümü 4 Şubat Pazar saat 8:00’da başlayacak. Aşağıdaki linkten başladığı anda finali izleyebilirsiniz. 

O SES TÜRKİYE FİNAL İZLE (CANLI YAYIN)

YARI FİNALDE KİMLER YARIŞTI?

Final haftası tanıtım fragmanıyla duyurulan O Ses Türkiye, 4 Şubat Pazar akşamı büyük finaliyle ekranlara veda edecek. Peki, yarı finale kalan isimler kimlerdi?

Gökhan’ın takımı: Lütfiye Özipek, Selenay Dağdelen, Yener Bulut-Ümit Durak, Benjamin Kaggwa

Hadise’nin takımı: Oğulcan Bolcan, Berzan Emrah İgan

Murat Boz’un takımı: Aydan Kahraman, Mehmet Demiray, Nihat Mugil, Aslı Çobanoğlu

Yıldız Tilbe’nin takımı: Ceren Düzova

o-ses-turkiye-final

ACUN ILICALI SUNUCULUĞU BIRAKMIŞTI

O Ses Türkiye 2018 sezon finali için geri sayım başladı. Acun Ilıcalı'nın yerini Jess Molho'ya bıraktığı, jüri koltuğunda ise Hadise, Murat Boz, Gökhan Özoğuz ve Yıldız Tilbe'nin oturduğu O Ses Türkiye'de önce çeyrek, ardından final, en son ise final heyecanı yaşanacak.


Son güncelleme: 18:32 - 04.02.2018