Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
O Ses Türkiye’yi kim kazandı? İşte O Ses Türkiye 2018 şampiyonunun hayatı…
O Ses Türkiye’yi kim kazandı? İşte O Ses Türkiye 2018 şampiyonunun hayatı…
Yarışmacıların söyledikleri şarkılarla birbirleriyle yarıştıkları O Ses Türkiye'nin 2018 şampiyonu belli oldu. O Ses Türkiye 2018'de birinci kim oldu? SMS oylarıyla belirlenen O Ses Türkiye birincisinin hayatına dair merak edilenler...
Magazin 5 Şubat 2018 - 14:56

O Ses Türkiye’de 2018 şampiyonu belli oldu. O Ses Türkiye’nin dün yayınlanan finaliyle birincilik koltuğuna kimin oturduğunu merak eden birçok izleyici internete akın etti ve O Ses Türkiye konusunda aramalar yapmaya başladı.

O SES TÜRKİYE’DE KİM ŞAMPİYON OLDU?

Yıldız Tilbe ve Hadise'nin birer, Gökhan ve Murat Boz'un takımından ise ikişer kişi O Ses Türkiye'nin finalistleri olarak belirlendi ve performanslarını sergiledi. SMS oylaması ile belirlenen şampiyon noter onaylı sonuçların ardından belli oldu. O Ses Türkiye’de Selenay, Aydan ve Ceren arasından finale yükselen isim Aydan oldu. Aydan Kahraman Murat Boz’un takımındaydı. O Ses Türkiye’de Lütfiye, Cüneyt ve Nihat arasından finale yükselen isim Lütfiye oldu. Lütfiye Özipek, Gökhan’ın takımındaydı. Oğulcan, Benjamin ve Yener&Ümit arasından finale yükselen isim Yener ve Ümit oldu. Yener Bulut-Ümit Durak, Gökhan’ın takımındaydı.

Acun Ilıcalı'nın noter onaylı SMS oylamasının sonuçlarını açıklamasıyla O Ses Türkiye'nin bu sezonki finalinde son ikiye kalan Lütfiye Özipek ile Yener Bulut&Ümit Durak arasında daha fazla SMS alan isim şampiyon oldu.

O Ses Türkiye'nin şampiyonu Lütfiye Özipek oldu.


LÜTFİYE ÖZİPEK KİMDİR?

Lüftiye şampiyon olmasının ardından duygularını şöyle dile getirdi: “İnanılmaz şaşkın biriyim. O kadar çok heyecanlıyım ki herkese teşekkür ediyorum. O kadar mutluyum ki. Önce aileme sonra Gökhan'a bütün jüriye, size çok teşekkür ederim. Burada olduğum için çok mutluyum.” Lütfiye Özipek, 1990 yılında Kıbrıs’ta dünyaya gelmiştir. Müzikal kariyerine çok küçük yaşta piyano çalarak başlayan Özipek, o günden beri serüvenine devam ediyor.Özipek, lise eğitimini Lefkoşa Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi’nde tamamlamasının ardından, önce University Of Nicosia’da caz eğitimi, ardından İngiltere’de Pop Müzik ve Söz Yazarlığı Eğitimi alarak 2013’te mezun oldu.  Kıbrıs’ta verdiği konserlerinde pop, caz ve alternatif müziğe yer veren Özipek, Türkiye’de kendi söz ve bestelerinden oluşan albüm için çalışmalarını sürdürüyor. Özipek, Kıbrıs’ta verdiği çeşitli konserler yanısıra vokal koçluğu yaparak, ülkede genç müzisyenlerin yetişmesine de yardımcı oluyor.