Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ödül oyunu heyecanı! Survivor ödül oyununu kim kazandı? İşte Survivor’dan son gelişmeler…
Ödül oyunu heyecanı! Survivor ödül oyununu kim kazandı? İşte Survivor’dan son gelişmeler…
Survivor'da bir ödül oyunu mücadelesi daha nefes kesti ve takımlar ödülü kazanmak için kıyasıya bir yarış içine girdi. Survivor'da ödül oyunundaki ödül de tatmin edici olunca yarışmanın önemi arttı. İşte Survivor ödül oyunu hakkında merak edilenler...
Magazin 1 Haziran 2018 - 09:14

Survivor’da ödül oyunu gecesi büyük bir heyecan içinde geçti. Survivor’da bu akşam Ünlüler ve Gönüllüler takımları baraka ve ödül oyunları için karşı karşıya geldi. Peki Survivor’da dün akşam zorlu oyunları hangi takımlar kazandı?

SURVİVOR’DA ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor’da oynanan ödül oyununda, ödül açıklandığı an da iki takım yarışmacıları da adeta çılgına döndü. Ödülü kazanan yarışmacılar zipline yapmaya gittiler ve eğlenceli aktivitenin ardından nefis yemeklerle buluştular. Parkurda rüzgar gibi esen bir gönüllüler takımı yer aldı. Ünlülerin önde olmasına rağmen pes etmeyen gönüllüler takımı yarışmacıları 10-8’lik skorla güzel ödülün sahibi oldular.

Survivor’da son oylama! Survivor son bölümde ödül oyununu kim kazandı?

SURVİVOR’DA SON YAKLAŞIRKEN ACUN’DAN AÇIKLAMA

Acun: Survivor'da yeni bi döneme başlıyoruz. Bundan sonra sayılı gün ve sayılı eleme var. Birçoğunuz finali göremeyecek. Dominik'teki son oylama bugün başlayacak ve bundan sonraki elemeler bu oylara göre yapılacak. Hepiniz finalist adayısınız. Oylamayı başlatıyorum, toplu oylama hızlandırılmış çekimler olacak. Kimin kimden daha çok oy alacağını tahmin edemiyorum. Yarın Gönüllüler'in İstanbul macerasını yayınlayacağız.

Benim için en heyecanlı dönem başlıyor. Benim için 10 yılın en heyecanlı zamanı. Öyle elemeler olacak ki kim elenecek diye merak ediyoruz. Ödüllülerdeki çıta da bambaşka yerlere gidecek. Seyircilerimiz 2 gün daha devam edecek. Oyunları zevkle sunacağım hak eden kazansın.