Sözcü Plus Giriş

Ödül oyununda tarihi fark! Survivor 10. bölümde neler oldu? Ödül oyununu hangi takım aldı?

Survivor 2018'de Gönüllüler rüzgarı esmeye başladı! Ödül oyunlarında beklenmedik sonuçlar geliyor. Survivor 10. bölümde Acun Ilıcalı sürprizlerini ve ödülleri açıkladı. Nihat Doğan neye sinirlendi? Acun, yarışmacıları sakinleştirmeye çalıştı. Bu hafta ödül oyunlarını hangi takım kazandı? Ödüller neydi? İşte Survivor 10. bölüm özeti...

Güncellenme: 23:46, 22/02/2018
Ödül oyununda tarihi fark! Survivor 10. bölümde neler oldu? Ödül oyununu hangi takım aldı?

Dominik’te dengeler değişti… Adalarda gerginlik gittikçe artıyor. Polemikler kavgaya dönüşüyor. Acun Ilıcalı açıkladı: 2 yeni yarışmacı gelecek. Peki Hakan Hatioğlu elendi mi? Kıran kırana yarışan Gönüllüler ve All Star takımı dengeleri tamamen değiştirdi. Nihat Doğan ile Ümit Karan sinirlendi. İşte kaçıranlar için Survivor 10. bölümde neler oldu? sorusunun cevabı…

ADA KONSEYİ’NİN ARDINDAN GÖNÜLLÜLER  NELER SÖYLEDİ?

Cumali adada sinirleniyor “Ben konuşurken bağırırım.” demesi üzerine Anıl bir daha bağırma demeyeceğim diyor. Yağmur ile Cumali ada konseyindeki konuşmalar nedeniyle geriliyor.

Cumali: Marcus için çok üzüldüm. Kafa yapılarımız çok uygundu. Tamamıyla Survivor’a başladım. Ardımda ihanetler olacak. İsmim çıkınca gideceğim hissine kapıldım. Benim tek amacım burasıydı. Yapacak başka bir işim yok. Geri döndüğümde inşaatta çalışacağım. Anadolu’nun bir başından bir başına gittim. İnsanlar arkadaşlık yapmıyor çok acı. Kendi durumumu anlatınca halka oynadığımı düşünüyor. Ben halka oynamıyorum gerçeği söylüyorum. Halk dürüst insanı sever, fesat insanı sevmez.

 

Yağmur: Marcus’un gitmesine üzüldüm. Takıma ciddi anlamda saygı duyuyordu. Pozitif enerji yayıyordu. Cumali dün de aynısını yaptı birilerini arkama aldım diyerek duygu sömürüsü yapıyor. Performansını göster kendine güven. Biri konuşunca sinirleniyor kimsenin konuşmasına izin vermiyor.

Anıl: Cumali öyle bir algıya düştü ki sanki herkes onu yazdı… Sizin tuzunuz kuru demesi yanlış. Burada herkes eşit.

Ramazan: Daha olgun karşılamasını düşündüm. Cumali kendini haklı çıkarmaya çalışıyor. Şuan psikolojisini anlamadım. Hayalim var diyorsun ama kimsenin hayaline saygı duymuyorsun. Kendini anlatırken dışardaki hayatından bahsediyor sanki bizim hayatımız yoktu. Sonuçta senin de bir mesleğin var. Dönünce nereden biliyorsun aynı işi yapacağımı…

Sema: Bugün ödül oyununu biz almalıyız. Yoksa onlara özgüvenleri artar. İyi olanlar öne çıkmalı mesela Turabi kendini geri çekti. Bu yüzden oyun kaybettik.

Turabi: Üç harflilerden korkacaksın. Kızlardan kafaya gelecek taştan. Geçen oyunda yoktum ama bu sefer ben de oynayacağım. Gönüllüler’e bu oyunu ödeteceğim.

Hilmicem: Marcus gitti artık hep Cumali çıkar biz de onu seçeriz.

Acun Ilıcalı: All Star kaybetmeye alışık değil Gönüllüler’de kazanmaya alışmak istiyor. Bu haftanın ödülü: Kazanan takım pizza yiyecek ve tam anlamıyla doyacak.

 

ÖDÜL OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

Ödül oyununda yarışmacılar çeşitli engellerden aşarak bir çubuğu panele atarak yerleştirmeye çalışıyor. Oyuna katılan yarışmacılar şöyle:

Murat Ramazan
Birsen Damla
Ümit Melih
Nevin Nagihan
Sema Funda
Anıl Hilmicem
Turabi Cumali
Yağmur Sahra

Gönüllüler’in performansı göz doldurdu. All Star ile farkı açtılar. Gönüllüler adeta şov yaparak ödülün sahibi oldu.

All Star:2 Gönüllüler: 10

Gönüllüler’in ödülü kazanması sonucu aşırı sevinmesi Nihat Doğan ile Ümit Karan’ı sinirlendirdi. Ortalık iyice gerildi.

 

NİHAT DOĞAN: BİZ SİZİ AŞAĞILADIK MI? SİZE HER ŞEY MÜSTEHAK

Nihat: 10-1’i unuttunuz mu tarihi farkmış! Ben sevindiğim zaman da itiraz etmeyeceksin. Biz sizi aşağıladık mı? Eyleminiz ve söyleminiz bir olacak. Öyle olmaz. Beni seç deyince abilerimiz kötü diyorsun. 10-2 olmuş tarihi fark hayırdır ya! Bundan sonra herkese gider tek tek gider duble gider. Size her şey müstahak! Hanımefendilerle tartışmıyorum. Yaptıklarını görmüyor musun bi susun Allahaşkına kırk yıllık topçu çıldırdı.

Merve: Haklısınız sizin için söylüyorum boşuna sinirleniyorsunuz.

Acun Ilıcalı: Ödül oyununda şok bir sonuç daha önce 10-1 kaybeden Gönüllüler 10-2 yaptı.

Cumali: Geri dönüşümüz muhteşem olacak dedim abilerimiz düşünsün.

Ramazan: Acun Bey bunu hak ettik. Birlik beraberliği bozmadık. Çok aç kaldık. Bugün şansı değerlendirdik. Bugün ödülü almasını becerdik. Takım arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.

Nihat: Acun abi benim sinirlenmem oyuna değil. Biz onları hep onore eden cümleler kurduk ben daha önce Anıl’a beni seç dedim. Kötü bir şey mi dedim? Kalktı biz abileri iyi bilirdik. 10-2 maç vermişiz tarihi fark! Kendilerini tebrik ediyorum.

ANIL ÖZÜR DİLEDİ

Anıl: Biz 6-7 oyun kaybettik motivasyonu düşürmedik. Hiçbir zaman karşı takıma bir şeyimiz olmadı. Ümit abi bak biz böyle bir şey demedik. Özür dilerim. Bizim sevincimiz böyle bir takım karşısında başarılı olduğumuz için. Takım olarak tarihi fark dediğinizi duyduk biz de evet tarihi fark dedik. Yarın öbür gün bizi de süpüredebilirler.

 

Acun: Çok konuşmaya gerek yok hepiniz gerginsiniz. Bana göre büyütülecek bir şey yok.

Anıl: Bu yarışmada performansınız ile ayakta kalamazsanız polemik yaratarak ayakta kalmaya çalışırsınız. Nihat Doğan’ın yaptığı bu.

ALL STAR KIZLAR İLE ERKEKLER GERİLİYOR

Nihat: 10-2 yenildik ama mutlular. Üzülün biraz ya seviniyorlar. Merve Hanım da gülüyor. Suç bizde kendimizi bu kadar yıpratmanın anlamı yok.

Ramazan: Tamam All Star ama o kadar da abartılacak değiller. Bizi de ince eleyip sık dokuyarak seçtiler biz de en iyi Gönülleriz.

Cumali: Turabi bize öyle söyleyince çok üzüldüm dedim ne kötü insanlar ya. Turabi beni görse bir kaşık suda boğacak.

Ümit: Bazı insanlar mağlubiyete üzülmüyor. Lay laylom olmaz.

All Star takımı arasında hindistan cevizi nedeniyle gerginlik çıkıyor.

Adem: Her biri bir yerden laf ediyor abi. Biz topladık bizim yemeğimiz havasındalar. Beş tane vardı biz ikisini aldık.

Ümit: Kızlar hindistan cevizi toplamış bir tane bize vermiyorlar ben onlara ağzımdaki lokumu götürdüm.

Merve: Sen kokonatların yarısını almışsın Nagihan dedi.

Sema: Tamam artık tek ateş yakalım aramızda böyle bir konudan sorun çıkmasın.

Nihat: Dün akşam erkeklerden kokonat çıkardılar. Şampiyon olmaya geldik diyen bazı arkadaşlar için akşam yediği kokonat gündüz yediği sayılardan evlaymış. İnsan kaybederken üzülür 10-2 yenilmişsen be! Kaybedince de üzüleceksin nasıl ki kazandığında sevineceksin. Kaybederken üzülmeyen kaybetmeye mahkumdur.

 

Adem: Kızlar ile aramızda gerginlik var evet. Üzüldüğün zaman mağdur olmaktansa kazandığında da mütevazı olmak gerek. Nihat Doğan’ın tepkisi fazla oldu. Gerginliği takıma da yansıdı.

Sahra: Yenince güzel ama yenilince de birlik olmalıyız.

Merve: Survivorda yatak lüks bence.

YATAKLI ADAYA HANGİ TAKIM GİDECEK? HAKAN HATİPOĞLU ELENDİ Mİ?

Acun Ilıcalı: Gelmiş geçmiş en iyi takım All Star ve iki kez üst üste kazanan Gönüllüler. Bakalım bugün All Star’ın kazandığı takımı ele geçirebilecek misiniz? İki haberim var. Doktor Metin Kuş Hakan kararını açıkladı. Hakan dönecek ancak bir aya yakın oyun oynaması yasak. Bir hafta içinde takıma gelecek. İki takıma da ikişer yedek gelecekti. Gönüllülere yedek yarışmacı gelecek. Hem Gamze’nin hem de Hakan’ın yerine iki yedek yarışmacı gelecek.

 

Bu haftanın ödülü: Kuru fasulye. Ödülü kazanan yataklı adaya geçecek. Erkeklerden en iyiler yarışıyor 5 sayı yapan kazanacak.

Acun Ilıcalı: Dominik’te Gönüllüler rüzgarı esiyor!

All Star: 2 Gönüllüler:5

Gönüllüler iki ödülü birden kazandı. All Star çöküşte… Yataklı oda ve kuru fasulye ödülü Gönüllüler’in oldu.

Ümit Karan: Benim performansım önemli değil. Şans onların tarafındaydı. Üç gün rahat uyusunlar sonra bizim olacak.

Acun Ilıcalı: Çok önemli oyunlar var. Acaba kim daha çok oyun kazanacak merak ediyorum.

Yayınlanma Tarihi:23:28,