Sözcü Plus Giriş

Öğretmen 4. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! (Öğretmen 3. son bölüm izle)

Öğretmen dizisi bu akşam 3. bölümüyle ekranlara geldi. Dizinin son bölümünde; Küçükkapı Lisesi 12A Sınıfı, Mevsim’in itirafı ile Akif Erdem’in ikinci dersini geçmeyi başarmıştır. Fakat bir sonraki soruyu çözecek olanlar öğrenciler değil, işin profesyonelleridir. Yani polisler. İşte Öğretmen dizisi 4. yeni bölüm fragmanı ve son bölüm izleme sayfası.

Güncellenme: 00:30, 19/03/2020
Öğretmen 4. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! (Öğretmen 3. son bölüm izle)

Fox ekranlarında her çarşamba akşamı yayınlanan Öğretmen dizisinin 3. bölümü bu akşam yayınlandı. Öğretmen’in son bölümünde; Yılmaz Komiser, Rüya'nın sahte videosunu çeken öğrenciyi bulamadığı takdirde, kötü şeyler olacaktır. Sınıfta ise bir önceki günün ardından herkes birbirine olan güvenini yitirmiştir. İşte Öğretmen dizisi 4. yeni bölüm fragmanı ve son bölüm izleme ekranı.

ÖĞRETMEN 4. YENİ BÖLÜM FRAGMANI GELDİ

ÖĞRETMEN SON BÖLÜM FRAGMANI

ÖĞRETMEN 3. SON BÖLÜM İZLE

ÖĞRETMEN SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Küçükkapı Lisesi 12A Sınıfı, Mevsim'in itirafı ile Akif Erdem'in ikinci dersini geçmeyi başarmıştır. Fakat bir sonraki soruyu çözecek olanlar öğrenciler değil, işin profesyonelleridir. Yani polisler. Yılmaz Komiser, Rüya'nın sahte videosunu çeken öğrenciyi bulamadığı takdirde, kötü şeyler olacaktır.

Sınıfta ise bir önceki günün ardından herkes birbirine olan güvenini yitirmiştir. Polisin aradığı kişiyi ortaya çıkarmak için tüm sınıf birbirine saldırıyordur.

Akif'i gören Zeynep'in ise hatıraları yerine gelmiş midir? Yoksa ona çarpan kişi Akif Erdem midir?

Yayınlanma Tarihi:22:58,