Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Oğulcan Bolcan kimdir? Oğulcan Bolcan kaç yaşında ve nereli? İşte hayat hikayesi…
Oğulcan Bolcan kimdir? Oğulcan Bolcan kaç yaşında ve nereli? İşte hayat hikayesi…
Etkileyici performansı ile izleyicileri büyüleyen Oğulcan Bolcan kimdir, kaç yaşında ve nereli merak ediliyor. O Ses Türkiye'de finale kalan Oğulcan Bolcan performansı ile tüm izleyicileri etkilemişti. Peki Oğulcan Bolcan kimdir? İşte merak edilenler...
Magazin 4 Şubat 2018 - 16:49

Hadise’nin takımında yer alan Oğulcan Bolcan O Ses Türkiye yarışmasında finale kalmayı başardı. Yarışmaya İzmir'den katılan Oğulcan Bolcan kimdir, kaç yaşında ve nereli tüm izleyiciler tarafından araştırılıyor. İşte O Ses Türkiye finalisti Oğulcan Bolcan’ın hayat hikayesi…

OĞULCAN BOLCAN KİMDİR? KAÇ YAŞINDA?

Oğulcan Bolcan, 1991 İzmir doğumludur. Yarışmanın ilk turunda seslendirdiği Yine Yazı Bekleriz isimli şarkı ile Hadise, Murat Boz ve Gökhan'ın dönmesini sağlamış, yarışmaya Hadise ile devam etme kararı vermiştir.

Yarışmaya İzmir'den katılan Oğulcan Bolcan iki kişilik bir grubu olduğunu ve küçük bir stüdyoda müzik çalışmalarını sürdürdüğünü belirtmiştir.

 

Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi'nde Müzikoloji Bölümünde eğitimini sürdürmektedir. Ekranlara ilk kez çıkmayan Oğulcan Bolcan, Kim Milyoner Olmak İster isimli yarışma programına da katılmıştır.

Doğuştan sağ bacağında bir kısalık olduğunu belirten Oğulcan Bolcan tedavi gördüğünü ve tedavinin bir nebzede olsa karşılık verdiğini söylemiştir.

O SES TÜRKİYE FİNALİSTLERİ

O Ses Türkiye'de cumartesi akşamı finalistler belirlendi. Ünlü sanatçıların takımında yer alan yarışmacılar, tarzlarına en uygun parçaları seçerek halkın beğenisine sundu. SMS ile halk oylamasının ardından ise finale kalan isimler belirlendi. İşte, o isimler;

Murat'ın takımından Aydan Kahraman ve Nihat Mugil;

Yıldız Tilbe'nin takımından Ceren Düzova;

Gökhan'ın takımından Lütfiye Özipek ve Yener Bulut-Ümit Durak ikilisi;

Hadise'nin takımından ise Oğulcan Bolcan finale kalan isim oldu.

Hadise’nin takımında yer alan Oğulcan Bolcan O Ses Türkiye yarışmasında finale kalmayı başardı. Yarışmaya İzmir'den katılan Oğulcan Bolcan kimdir, kaç yaşında ve nereli tüm izleyiciler tarafından araştırılıyor.

Son güncelleme: 22:42 - 04.02.2018