Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Oğulcan Engin kimdir? Oğulcan Engin kimin oğlu?
Oğulcan Engin kimdir? Oğulcan Engin kimin oğlu?
30 Ağustos 1990 doğumlu Oğulcan Engin, Seda Sayan ve Sinan Engin çiftinin çocuğu olarak dünyaya gelmiştir. İşte Oğulcan Engin kimdir merak edenler için daha ayrıntılı bilgiler...
Magazin 5 Ocak 2020 - 14:51

Oğulcan Engin kimdir merak ediliyor. Seda Sayan ve Sinan Engin evliliği döneminde dünyaya gelen Oğulcan Engin son dönemde Acun Medya’da görev alıyor.

SURVİVOR OĞULCAN ENGİN KİMDİR?

30 Ağustos 1990 doğumlu Oğulcan Engin Seda Sayan ve Sinan Engin çiftinin çocuğu olarak dünyaya gelmiştir. Milano'da European School Of Economics'te öğrenim görmüştür.

Oğulcan Engin 1999 senesinde Beşiktaş altyapısında futbol hayatına adım atmıştır. 2007 senesinde 2 kez Türkiye U-17 Milli Takım formasını giyen Oğulcan Engin uzun süre sakatlık dönemi geçirmiş ve bu dönem sonunda bedelsiz olarak Kasımpaşa Spor Kulübüne transferi gerçekleşmiştir. Futbol hayatını sona erdiren Oğulcan Engin, Acun Medya’da görev almaktadır.

Oğulcan Engin Ankara doğumlu baba tarafından aslen Trabzon Maçka'lıdır.

Son güncelleme: 16:11 - 05.01.2020