Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Oğuzhan Tükenmez kimdir? Kaybettiğimiz Oğuzhan Tükenmez hangi dizilerde oynadı?
Oğuzhan Tükenmez kimdir? Kaybettiğimiz Oğuzhan Tükenmez hangi dizilerde oynadı?
Elim bir trafik kazası sonrasında hayatını kaybeden Oğuzhan Tükenmez hakkında detaylar merak ediliyor. Henüz daha 22 yaşında olan Oğuzhan Tükenmez'in hayat hikayesi ve görev aldığı yapımlar şu şekilde...
Magazin 6 Ağustos 2018 - 14:09

Dün yaşanan acı bir kazayla Oğuzhan Tükenmez hayatını kaybetti ve Oğuzhan Tükenmez kimdir sorusu vatandaşlar tarafından merakla araştırılmaya başlandı. Oğuzhan Tükenmez, bir döneme damga vuran Kiralık Aşk dizisinin kadrosunda yer almıştı. Peki, Oğuzhan Tükenmez kimdir?

OĞUZHAN TÜKENMEZ KİMDİR?

Oğuzhan Tükenmez, 1996 yılında dünyaya geldi. Lise son sınıftayken modellik ve oyunculuk yapmaya başladı. Star TV'de yayınlanan , başrollerini Elçin Sangu ve Baruş Arduç'un rol aldığı “Kiralık Aşk” dizisinde “Ozan” karakterini canlandırdı. Oğuzhan Tükenmez, İstanbul'da geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybetti. Kiralık Aşk dizisindeki ekip arkadaşı Onur Büyüktopçu Twitter hesabından “Kiralik Aşk dizisinde beraber rol aldığım Oğuzhan Tükenmez elim bir kaza sonucu vefat etmiştir. Daha 22 yaşında gencecik bir çocuktu. Başımız sağolsun” mesajını paylaştı.