Sözcü Plus Giriş

“OHAL mi var? Ben en iyisi susayım”

Bir dönemin ünlü basketbolcularından Zaza Enden, polis kontrolüne takıldı. Gürcistan ehliyetiyle trafiğe çıktığı için ceza kesilen Enden, polislere tepki gösterdi. Muhabirlerin OHAL uyarısı ise Enden'in gözünü korkuttu: "Ne OHAL mi var? Ben en iyisi susayım"

Güncellenme: 22:26, 09/02/2017
“OHAL mi var? Ben en iyisi susayım”

Karaköy’de önceki gece trafik kontrolü uygulaması yapıldı. Kontrole takılan eski basketçi Zaza Enden, art arda flaşlar patlayınca tepki gösterdi. Muhabirlerin üzerine yürüyüp “Ne çekiyorsunuz, amacınız ne?” diye çıkışan Enden’e, Gürcistan ehliyetiyle trafiği çıktığının anlaşılması üzerine bin 700 Tl trafik cezası kesildi.

FOTO: SOZCU

FOTO: SOZCU

ARKADAŞI GELDİ

Eski basketbolcu, “10 yıldır buraya gelmedim. 25 sene bu ehliyetle Türkiye’de araç kullandım. Ne değişti?” diyerek polislere de tepki gösterdi. Enden, muhabirlerin, “Türkiye’de şu anda OHAL var. Uygulamalar farklılaştı ve sertleşti” uyarısı üzerine, “Ne OHAL mi var? Bilmiyordum. En iyisi ben susayım ve cezamı ödeyip gideyim” dedikten aracına bindi. Otomobili Enden’in çağrısı üzerine kontrol noktasına gelen bir arkadaşı kullandı.

a

Ünlü eski basketbolcu Zaza Enden, 13 yıl önce manken Ece Gürsel ile 10 yıl aşk yaşamış, ancak birliktelikleri sona ermişti. Gürsel’in Enden’den çocuk aldırdığı iddiaları ise medyada sıklıkla yer bulmuştu.