Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ahmet Kural ve Sıla olayında adı geçen Okan Can Yantır kimdir? İşte Okan Can Yantır hakkında bilinmeyenler…
Ahmet Kural ve Sıla olayında adı geçen Okan Can Yantır kimdir? İşte Okan Can Yantır hakkında bilinmeyenler…
Okan Can Yantır kimdir sorusu? Google'da en çok arananlar listesine girdi. Ahmet Kural'ın ifadesinin ardından gündeme gelen Yantır, 1980 yılında dünyaya geldi. 38 yaşındaki Okan Can Yantır, lisans eğitimini hayatını Galatasaray Üniversitesi Siyaset Bilimi Bölümü’nde tamamladı. İşte Okan Can Yantır hakkında merak edilenler...
Magazin 7 Kasım 2018 - 15:10

Şarkıcı Sıla Gençoğlu ve Ahmet Kural arasında magazin gündemini sarsan olaylar yaşandı. Sıla’nın “Bana şiddet uyguladı, ölümle tehdit etti” diyerek şikayetçi olduğu Ahmet Kural ifadesinde;  olay günü Sıla ile birlikte ailesinin yanından döndüklerini ve alkol aldıklarını belirterek, Sıla ile Okan Can Yantır arasındaki ilişkiden dolayı kavganın çıktığını söyledi. Peki Çukur dizisinde Sena karakterine hayat veren Dilan Çiçek Deniz’in eski sevgilisi olan Okan Can Yantır kimdir? Okan Can Yantır kaç yaşında?

OKAN CAN YANTIR KİMDİR?

Okan Can Yantır, 1980 yılında dünyaya geldi. 38 yaşındaki Okan Can Yantır, lisans eğitimini hayatını Galatasaray Üniversitesi Siyaset Bilimi Bölümü'nde tamamladı. Okan Can Yantır, aynı zamanda Fransa Paul Valery Üniversitesi'nde Seçim Stratejileri ve Aday İmajı eğitimi de aldı. Dergi sektörünün tanınan simalarından olan Okan Can Yantır, Esquire Dergisi ile dergi sektöründeki kariyerine ilk adımını attı. Birçok görev yapan Okan Can Yantır, bir süre GQ Türkiye Dergisi'nin Genel Yayın Yönetmenliği görevini üstlenmiştir.

Okan Can Yantır, bir dönem Tatlı Küçük Yalancılar, Bodrum Masalı ve Çukur dizileriyle tanınan Dilan Çiçek Deniz ile beraberlik yaşadı.

Son güncelleme: 15:36 - 07.11.2018