Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Seda Sayan Demet Akalın gerginliğinde Okan Kurt’tan bomba açıklama!
Seda Sayan Demet Akalın gerginliğinde Okan Kurt’tan bomba açıklama!
Seda Sayan ile Demet Akalın'ın programda yayınlanan bir video yüzünden arası açıldı. İş adamı Okan Kurt, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla karısı Demet Akalın'ın eski sevgilisiyle olan görüntüsünü yayınlayan Seda Sayan'a kızmadığını açıkladı.
Magazin 11 Ocak 2018 - 07:36

Geride bıraktığımız gün Seda Sayan’ın programına katılan Demet Akalın ve Okan Kurt çifti, program esnasında döndürülen bir VTR’de İbrahim Kutluay’ın görüntüsüyle karşılaşmış ve olayın şokunu üzerlerinden kısa bir süre de olsa atamamışlardı. Hatta Demet Akalın’ın bu olayın ardından Seda Sayan’ı sosyal medyadan takip etmeyi bıraktığı bile söylenmişti. Ancak aynı günün akşam saatlerinde Okan Kurt sosyal medya hesabından yayınladığı uzun bir metinle yaşananlarla ilgili olarak Seda Sayan’ın bir kastı olmadığını olayın da büyütülecek bir yanının bulunmadığını açıkladı. İşte Okan Kurt’un hesabından yaptığı o paylaşım:

demet-ic

 

Son güncelleme: 10:37 - 11.01.2018