Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Okan Tok klibinde sokak hayvanlarını unutmadı
Okan Tok klibinde sokak hayvanlarını unutmadı
Sokak hayvanlarına mama, barınak ve sağlık koşullarına katkıda bulunmak için başlattığı “Onlarında Göz Yaşları Var” projesiyle dikkat çeken Okan Tok, ‘Gözlerimde Saklı Gidişin’ adlı şarkısı ile müzikseverlerle buluştu!
Magazin 17 Temmuz 2020 - 09:17

Okan Tok, yepyeni şarkısıyla kariyer merdivenlerini emin adımlarla tırmanıyor. Söz ve müziği Emrah Özdoğan’a,  mix ve masteringi  Burak Sarıkaya’ya ait şarkının düzenlemesi ise Tansel Doğanay tarafından yapıldı.

SOKAK HAYVANLARINI UNUTMADI

Görsel zenginliğiyle beğeni toplayan ‘Gözlerimde Saklı Gidişin' adlı şarkısının video klibinde ihanete uğramış bir adamı canlandıran Okan Tok, sokak hayvanlarını da unutmadı. Klibin finalinde sokak hayvanlarına da yer veren Tok, “Klibimizde aşkı, sevgiyi anlatmaya çalıştık.Klibin sonunda ise sürpriz yaparak karşılıksız aşkı hayvanlarda buluyorum. Hayvanları sevmenin insan ruhuna ne kadar iyi geldiğini vurgulamak istedik” diye konuştu.

Son güncelleme: 14:57 - 17.07.2020