Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Oktay Kaynarca Deniz Çakır’la fotoğrafını paylaştı
Oktay Kaynarca Deniz Çakır’la fotoğrafını paylaştı
Ayrılık iddialarıyla gündeme gelen Deniz Çakır ve Oktay Kaynarca çiftinden Kaynarca, kafa karıştıran bir paylaşım yaptı.
Burcu ÖZEN
Magazin 2 Ağustos 2016 - 07:58

‘Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ dizisinin başrolünü üstlenen Oktay Kaynarca ve Deniz Çakır’ın dizideki aşkı gerçeğe dönüşmüş ve ünlü oyuncular güzel bir ilişkiye başlamıştı. Ancak bu ilişkinin ömrü uzun olmamış, hatta Çakır’ın diziden ayrılacağı iddia edilmişti.

NOTSUZ PAYLAŞIM

oktay

Kaynarca’nın biten ilişkisi ardından ‘olmadı, kurtaramadım’ dediği de magazin kulislerinde dönen bir başka iddiaydı. Geçtiğimiz günlerde sarışın bir güzelle fotoğraf paylaşan Kaynarca, Çakır’dan vazgeçtiğini de göstermişti. Daha sonra sarışın güzelle paylaştığı fotoğrafı silen Kaynarca, dün gece Çakır’la yanak yanağa çekilmiş fotoğrafını paylaştı. Ünlü oyuncu fotoğrafa bir açıklama yazmadı. Bu ‘barıştık pozu’ mu, yoksa geçmişe özlem mi henüz bilinmiyor ama Kaynarca’nın kalbinde Çakır’ın olduğu kesin…

İLGİLİ HABEROktay Kaynarca'nın fotoğrafındaki gizemli sarışın kim?Oktay Kaynarca’nın fotoğrafındaki gizemli sarışın kim?

Son güncelleme: 10:03 - 02.08.2016