Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Oktay Kaynarca kaçamakta yakalanınca gazeteci ezdi
Oktay Kaynarca kaçamakta yakalanınca gazeteci ezdi
"Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz" dizisinin başrol oyuncusu Kaynarca, trafikte gazetecilere yakalanınca otomobilini muhabirlerin üzerine sürdü.
Magazin 6 Nisan 2016 - 20:27

Tarkan ABDULLAHOĞLU/SÖZCÜ
Bir özel televizyonda yayınlanan “Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz” dizisinin başrol oyuncusu Oktay Kaynarca, kaçamak yaptığı sıralarda gazetecilere yakalanınca, aracını kendisini görüntülemeye çalışan Milliyet gazetesi muhabiri Seçkin Şenvardar'ın ayaklarının üzerinden geçerek yaralanmasına neden oldu.

Kaynarca gazeteciyi yaralamasına rağmen hiçbir şey olmamış gibi gaza basıp olay yerinden uzaklaştı. Yaralanan muhabir, arkadaşlarının yardımıyla Şişli Etfal Hastanesi'ne giderek rapor aldı. Şenvardar ünlü oyuncudan şikayetçi oldu.

BU İLK VUKUATI DEĞİL

Gazetecilere şiddet uygulaması ilk kez olmayan Kaynarca,  2006 yılında, İstanbul Beykoz'da genç bir kızla yemek yerken görüntü almak isteyen gazetecilere saldırdığı iddiasıyla hakkında iki ayrı suçtan toplam 6 yıla kadar hapis cezası istenmiş, bin 800 TL para cezasına çarptırılmıştı.

BAŞBAKANA ŞİKAYET

Oyuncu ayrıca eski eşiyle Bodrum'da tatil yaptığı sırada fotoğrafları çekildiği için gazetecileri dönemin başbakanı R. Tayyip Erdoğan'a mektup yazarak şikayet etmişti.

ARAYIP ÖZÜR DİLEMİŞ

Oktay Kaynarca gecenin ilerleyen saatlerinde açtığı bir telefonla ayağının üzerinden geçtiği muhabirden özür dilemiş ve bilerek yapmadığını söylemiş.

Son güncelleme: 09:31 - 07.04.2016