Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Oktay Kaynarca, Şahan’ın sözleri karşısında sessizliğini bozdu
Oktay Kaynarca, Şahan’ın sözleri karşısında sessizliğini bozdu
Geride bıraktığımız günlerde rol aldığı dizideki arkadaşlarıyla birlikte yemeğe çıkan Oktay Kaynarca, burada çektirdiği fotoğrafla dikkat çekmişti.
Magazin 16 Mart 2018 - 13:08

Alkol aldıkları yemekte ilk olarak masadaki içkilerle birlikte çekilmiş bir kareyi paylaşan Kaynarca, sonrasında da bardakları saklayarak çektirdiği bir fotoğrafı sosyal medyadan paylaştı… İşte ne olduysa o andan itibaren oldu. Kaynarca’nın ve arkadaşlarının ne yapmak istediklerine bir anlam veremeyen takipçileri yaptıkları paylaşımlarla onları adeta yerin dibine soktular. Bardak saklama hareketini anlamsız bulan isimlerden biri de oyuncu Şahan Gökbakar oldu. Gökbakar, meslektaşı Oktay Kaynarca’yı paylaştığı fotoğraf üzerinden eleştirerek ‘Sizi diziden atmazlar’ şeklinde bir uyarıda da bulundu.

OKTAY KAYNARCA’DAN YANIT GELDİ

Sosyal medyada kısa sürede fenomen olan fotoğraf hakkında bir yorumda bulunmayan Oktay Kaynarca, Şahan Gökbakar’ın eleştirisi sonrasında sessizliğini bozdu ve Gökbakar’a, “Sevgili Şahan Gökbakar’a bizi bu kadar dikkatli ve iyi izlediği için teşekkür ederiz… Keşke diğer fotoğraflara da baksaydı” yanıtını verdi.

oktay-kaynarca-ic