Oktay Kaynarca takipçilerini 17 yaşına götürdü

Şimdilerde Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz adlı dizide izlediğimiz oyuncu Oktay Kaynarca, yaptığı paylaşımla takipçileriyle gençlik fotoğrafını paylaştı.

Oktay Kaynarca takipçilerini 17 yaşına götürdü

Deniz Çakır ile başrollerini paylaştığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde izlediğimiz oyuncu Oktay Kaynarca sosyal medya hesabından dönem dönem yaptığı paylaşımlarla takipçilerini şaşırtıyor. Kimi zaman arşivine dalıp yıllar öncesine ait bir fotoğrafı hesabından paylaşarak hayranlarını şaşırtan Kaynarca, bu defa da benzer bir yol izledi.

oktay-kaynarca-sli

Eski fotoğraflarına bakarken 17 yaşında olduğu bir fotoğraf karesini bulan Oktay Kaynarca, bu fotoğrafı Nazım Hikmet Ran’a ait ‘Yaşamaya dair’ şiiriyle hesabına yükledi. Uzun uzun şiiri yazan Kaynarca paylaşımının sonuna da; “On yedi yaşımı görünce bi yaad edeyim dedim ustayı yaşama sevincimize katkılarını hatırlayıp…İyi pazarlar.” notunu düştü.

kaynarca-1
Oktay Kaynarca'dan ayrılık mesajı İlginizi Çekebilir Oktay Kaynarca'dan ayrılık mesajı

 

Oktay Kaynarca'dan, hakaret eden takipçisine: Bekle koçum, sen bekle! tehdidi! İlginizi Çekebilir Oktay Kaynarca'dan, hakaret eden takipçisine: Bekle koçum, sen bekle! tehdidi!