Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Oktay, Savaş’ı tuzağına çekiyor! Meryem 27. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Meryem 26. son bölüm izle
Oktay, Savaş’ı tuzağına çekiyor! Meryem 27. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Meryem 26. son bölüm izle
Meryem'in karşısına çıkan Oktay, onu kaçırmak zorunda kalıyor! Meryem, merakla beklenen yeni bölümüyle Kanal D'de yayınlandı. Peki Meryem yeni fragman geldi. İşte Meryem dizisi hakkında son gelişmeler...
Magazin 31 Ocak 2018 - 23:14

Meryem 26. son bölümü ile Kanal D ekranlarında yayınlandı. Evdeki hesap çarşıya uymaz, Oktay Meryem’i kaçırır… Peki Meryem dizisinin yeni bölüm fragmanı geldi mi? İzleyiciler Meryem yeni bölümde neler olacak diye merak ediyor. Meryem dizisinin başrollerinde Furkan Andıç ile Ayça Ayşin Turan yer alıyor. Haberimizde Meryem dizisi son bölüm özeti ve son bölüm linki hakkında ayrıntıları paylaştık.

MERYEM YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI


Oktay, Meryem'in karşısına çıkmak zorunda kalır ancak işler Oktay'ın planladığı gibi gitmez. Oktay, Selma'yı yaralar ve Meryem'i kaçırır.

Savaş, Oktay'ın yaşadığını ve Meryem'in kaybolduğunu aynı anda öğrenir. Meryem'i kurtarmak için Oktay'ın peşine düşer. Sadece Savaş değil; Güçlü, Burcu hatta Yurdal bile seferber olurlar. Suzan, Oktay'ın neler yaptığını duyunca onun arkasından çekilir ancak intikamından vazgeçmeyecektir. Derin ise hem Savaş hem de Oktay için korkmaktadır.

Oktay ve Savaş yüzleşmesi nasıl sonuçlanacak? Oktay, hain planlarına devam ederken Meryem’i tuzağına çekerek kaçırmıştır. Meryem’in kaçırıldığını ve bu işin arkasında Oktay’ın olduğunu öğrenen Savaş, olayın peşine düşer. Fakat Savaş’ın yapacağı hamle, Oktay’ın tuzağının bir parçasıdır.

Meryem hüzünlü şekilde sevdiklerinin zarar gelmemesi için çaresizce beklemektedir. Meryem ve Savaş, Oktay’dan kurtulmayı başarıp yeniden bir araya gelebilecekler mi?

MERYEM YENİ FRAGMAN

MERYEM SON BÖLÜM

Son güncelleme: 09:04 - 19.03.2018