Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Olay iddia… Cenk Eren’in annesine ilaç verilerek ölümü hızlandırıldı
Olay iddia… Cenk Eren’in annesine ilaç verilerek ölümü hızlandırıldı
Star'da yayınlanan 'Balçiçek İlter’le Olay Yeri' programında gündemi sarsacak bir iddia daha gündeme gelmiş ancak ünlü isim ekrana getirilmemişti.
Magazin 22 Mart 2018 - 10:42

Programa katılan ve özel bir hastanede çalıştığını söyleyen hasta bakıcı Tuna B. solunum yetmezliği nedeniyle hastaneye gelen 20 aylık kız bebeğin istismarının polise bildirilmediğini iddia etmişti! Bu iddia gündeme bomba gibi düşerken hasta bakıcı bu kez de hastanede tedavi gören yaşlı hastalara verilen bir ilaçla ölümlerinin hızlandırıldığını söyledi.

ÜNLÜ SANATÇININ ANNESİ…

İddialara göre hastalara potasyum verilerek bir an önce kalplerinin durmasına neden olunuyordu. Hasta bakıcı Tuna B. “Ben bu olayı üç kişide gördüm. Bizde ilaçlara dokunmak yasaktı, sadece hemşire ilaçları kullanır, her şeyi yapar. Bir tane hastanın damar yolu çıkması sebebiyle aşırı kan kaybından dolayı potasyum denilen bir ilaç verdiler ve ölümünü hızlandırdılar” dedi. Tuna B. bu ilacın ünlü bir sanatçının annesine de verildiğini iddia ederek herkesi şoke etti! Hasta bakıcı aynı zamanda sanatçının bu durumu bilmediğini söyledi.

İDDİALARA GÖRE O İSİM CENK EREN…

Bazı basın yayın kuruluşlarının bu program sonrasındaki iddialarına göre annesi potasyum verilerek ölümü hızlandırılan o isim şarkıcı Cenk Eren… Stüdyoda ismi açıklanan ancak Star TV ekranlarına yansımayan Cenk Eren, geçtiğimiz yıın Nisan ayında solunum yetmezliği çeken annesinin acı haberiyle sarsılmıştı.

cenk-eren

 

Son güncelleme: 10:45 - 22.03.2018