Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ölüm Yarışı 3: Cehennem filminin konusu: Ölüm Yarışı 3: Cehennem filminde kim kimdir?
Ölüm Yarışı 3: Cehennem filminin konusu: Ölüm Yarışı 3: Cehennem filminde kim kimdir?
Aksiyon filmi severler ekran başında! Ölüm Yarışı 3 veya Ölüm Yarışı: Cehennem olarak da bilinen film 2013 yapımı ABD aksiyon filmidir. Ölüm Yarışı 2'nin devamıdır. Aksiyonun ve heyecanın bir an bile eksik olmadığı filmin konusu ve oyuncu kadrosu haberimizde yer alıyor.
Magazin 7 Temmuz 2019 - 18:43

İngiliz milyoner Niles York, Weyland Şirketinin sahibi R. H. Weyland’ı şirketinin bütün haklarını kendisine devretmek zorunda bırakır. Niles’ ın amacı ölüm yarışını küresel boyuta taşımaktır. Şirketini kaybeden Weyland, şirketini geri alabilmek için Carl Lucas’tan faydalanmak ister. Ölüm yarışı sırasında bir kaza sonucu bütün yüzü yanan Carl Lucas, ölüm döşeğindedir.

Weyland, Carl Lucas’ın iyileşmesi için bütün masraflarını karşılayarak onu tedavi ettirir. Ameliyat sonucu Carl Lucas’ın yüzü tekrar eski haline döner. Weyland bu iyiliği karşılığında Carl Lucas’tan şirketini geri alması için kendisine yardım etmesini ister. Tedavinin ardından Carl Lucas, Niles York tarafından ölüm yarışları için Güney Afrika’ya gönderilir.

ÖLÜM YARIŞI 3 FİLMİNİN OYUNCU KADROSU

Luke Goss – Carl “Luke” Lucas / Frankenstein
Tanit Phoenix – Katrina Banks
Robin Shou – 14K
Kim Engelbrecht – Kelly O’ Donnell
Bart Fouche – Razor
Chaulbi Dean Kreik – Calimiity J
Jeremy Crutchley – Psycho
Tanya van Graan – Amber
Eugene Khumbanyiwa – Nero
Ebby Weyime – Maria Rodriguez
Mark Elderkin – Sgt. Fury
Yrsa Daley-Ward – Salinas
Michelle van Schaik – Olga Braun
Brandon Livanos – Pretty Boy
Anton David Jeftha – Jackal
Shaamilla Noordien – Corns