Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ölümcül Uçuş filminin konusu ve oyuncu kadrosu
Ölümcül Uçuş filminin konusu ve oyuncu kadrosu
Ölümcül Uçuş filmi televizyon ekranlarında ilk kez yayınlanacak. Filmin başrollerinde; Malcolm Mcdowell, Michael Paré, Heidi von Palleske yer alıyor. İşte Ölümcül Uçuş filminin konusu ve oyuncu kadrosu...
Magazin 21 Temmuz 2019 - 19:02

Ölümcül Uçuş filminin konusu şöyle: FBI ajanı Gretchen Blair, Washington D.C.’ye gitmek için yola çıkar. Uçakta yanında oturan yolcu ile muhabbet eden Blair, ondan şaşırtıcı bir teklif alır. Yolcu, içinde bulundukları uçağın kaçırılmak üzere olduğunu söyler ve kendisini uçaktan kurtarma karşılığında Blair’e 75 milyon dolar ödemeyi vaat eder. Blair, yolcunun anlattıklarını başta ciddiye almaz ama uçağın kontrolünün bir grup hırsız tarafından ele geçirilmesi üzerine şaka olmadığının farkına varır. Çalınmış bir ganimeti uçakta arayan hırsızlar uçağın altını üstüne getirirler. Kendisini havada karmaşık bir soygunun içinde bulan Blair, yolcuları kurtarmak için savaşır.

ÖLÜMCÜL UÇUŞ FİLMİNİN OYUNCU KADROSU

Malcolm Mcdowell, Michael Paré, Heidi von Palleske, Mackenzie Gray, Hal Eisen, Gwynyth Walsh, Elle Downs.

Etiketler