Ölümden dönen oyuncu Hazal Şenel kimdir? Trafik kazası geçiren oyuncu emniyet kemerine dikkat çekti.

Geçirdiği trafik kazasıyla bir anda gündeme gelen Hazal Şenel kimdir? Bahtiyar Ölmez dizisinin yıldızı Hazal Şenel kaç yaşında ve nerede doğdu? Şenel paylaşımıyla emniyet kemerine dikkat çekti.

Ölümden dönen oyuncu Hazal Şenel kimdir? Trafik kazası geçiren oyuncu emniyet kemerine dikkat çekti.

Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla dikkatleri çeken Hazal Şenel, geçirdiği kazada emniyet kemerine dikkat çekti ve hayati öneminden bahsetti. Peki Hazal Şenel kimdir? Hazal Şenel nerede doğdu? İşte ayrıntılar…

HAZAL ŞENEL KİMDİR?

18 Ağustos 1992 tarihinde İstanbul şehrinde dünyaya gelmiştir. Küçük yaşlarından itibaren son derece aktif bir şekilde spor ile ilgilenen ve bu anlamda tiyatroya karşı son derece büyük bir ilgi besleyen Şenel, zaman içerisinde kendisini bu anlamda geliştirebilmek adına da somut adımlar atma yoluna gitmiş ve başarılı olmuştur.

Paten, yüzme ve voleybol gibi spor dalları ile ilgilenen Şenel, zaman içerisinde tiyatro ve halk oyunları topluluklarında da yer almıştır. Zaman içerisinde kendisini ciddi anlamda gösteren ve oyunculuk yetenekleri ile cast çekimlerinde de çok ciddi anlamda ön plana çıkan Şenel, oyunculuk hayatına çok etkin bir şekilde başlama yoluna gitmiştir.

hazalsenelaciklama

İLK DİZİSİ  SELENA!

2006 yılının en çok sevilen dizi projelerinden birisi olarak dikkatleri çeken ve gençlerin hayranlık ile takip ettiği Selena dizinin başrol oyuncularından birisi olarak kısa zaman içerisinde ön plana çıkmış ve adından söz ettirmiştir. Dizide kendisi ile birlikte Sinem Kobal, Cansu Demirci, Gizem Güven, Hakan Altıner gibi isimler yer almıştır ve 3 sezonda 104 bölüm boyunca yayın hayatına devam etmiştir.

hazalsenel

İLK SİNEMA FİLMİ OSMANLI CUMHURİYETİ!

Selena dizisindeki oyunculuk yetenekleri ile kısa bir zaman dilimi içerisinde insanların dikkatini çeken ve şirinliği ile sempati kazanmayı başaran Hazal Şenel, ilk beyazperde projesine ise Osmanlı Cumhuriyeti filmi ile çıkmış ve adından yine söz ettirmiştir. Filmin kadrosunda kendisi ile birlikte Ata Demirer, Vildan Atasever, Sümer Tilmaç ve Kerem Kupacı gibi isimler yer almış ve gişede tutulan bir proje olarak dikkat çekmiştir.

PİS YEDİLİ DİZİSİ İLE TANINDI!

2001 yılının Gani Müjde imzalı dizi projelerinden birisi olarak dikkatleri çeken ve kısa bir zaman dilimi içerisinde birçok oyuncuyu televizyon ekranlarına kazandıran projesi Pis Yedili dizisinin kadrosunda Neşe karakteri ile herkesin ilgisini üzerine çekmeyi başarmıştır. Dizi çok uzun süre reyting rekorları kırmayı başarmıştır. Dizinin kadrosunda kendisi ile birlikte Kadir Doğulu, Özge Özberk, Ayşegül Aldinç, Uraz Kaygılaroğlu gibi isimler yer almıştır ve 101 bölüm çekilmiştir.

hazalsenel2

BAHTİYAR ÖLMEZ DİZİSİ’YLE GÜNDEMDE

Hazal Şenel, ATV ekranlarında izleyicilerle buluşan ve sezonun en eğlenceli dizisi olacağı sloganıyla yola çıkan Bahtiyar Ölmez dizisinde, Yetkin Dikinciler’in canlandırdığı Bahtiyar karakterinin kız kardeşi Nuran rolünü canlandırmıştır.

Oyuncu Hazal Şenel ölümden döndü! İlginizi Çekebilir Oyuncu Hazal Şenel ölümden döndü!