Ömer Öztüyen kimdir? Kemal Sunal’ın kızı Ezo Sunal’ın evlendiği Ömer Öztüyen kimdir?

Kemal Sunal'ın kızı olarak tanınan Ezo Sunal evlenti. Ezo Sunal'ın evlendiği isim olan Ömer Öztüyen merak edilmeye başlandı. Ezo Sunal'ın eşi Ömer Öztüyen kimdir, kaç yaşında ve ne iş yapıyor? İşte Ezo Sunal'ın dünyaevine girdiği Ömer Öztüyen hakkında merak edilenler...

Ömer Öztüyen kimdir? Kemal Sunal’ın kızı Ezo Sunal’ın evlendiği Ömer Öztüyen kimdir?

Ezo Sunal ile evlenmesinden sonra evlendiği isim olan Ömer Öztüyen merak edilmeye başlandı. “Ömer Öztüyen kimdir?” sorusunu soran vatandaşlar Ömer Öztüyen’i araştırıyor. Merhum Kemal Sunal'ın 34 yaşındaki kızı Ezo Sunal üç yıldır birlikte olduğu müzisyen Ömer Öztüyen'le dünya evine girdi, işte Ömer Öztüyen’in hayatı…

ÖMER ÖZTÜYEN KİMDİR?

Ömer Öztüyen, Ezo Sunal ile dünya evine girmesinin ardından sosyal medyanın konuşulan isim oldu. Anadolu Üniversitesi’nin Devlet Konservatuvarı bölümünden mezun olan Ömer Öztüyen, piyano ve keman virtüözüdür. Bu çalgı aletlerinin yanı sıra viola eğitimi de alan Ömer Öztüyen, 11 Şubat 2018 tarihinde Ali Sunal’ın kardeşi ve duayen oyuncu Kemal Sunal’ın kızı Ezo Sunal ile hayatını birliştirmiştir.

Tıpkı Ezo Sunal gibi çocuklar ile iyi bir iletişime sahip olan Ömer Öztüyen, 2015 yılında eşi Sunal ile birlikte çocuklar için müzikli oyunlar ve etkinlikler içeren bir kitap yayımlamıştır. Grup Gevende isimli müzikal grubun viyola çalgıcısı görevini üstlenen Öztüyen, bugüne kadar yurt içi başta olmak üzere, Yunanistan, İngiltere, Hollanda, Portekiz, Ankara, Almanya, Fransa ve Belçika gibi ülkelerin önemli festivallerinde sahne almıştır.

Kemal Sunal'ın kızı Ezo Sunal, Ömer Öztüyen ile dünyaevine girdi! İlginizi Çekebilir Kemal Sunal'ın kızı Ezo Sunal, Ömer Öztüyen ile dünyaevine girdi!
Loading...