Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ömür Gedik’in 2019 hesaplaşması
Ömür Gedik’in 2019 hesaplaşması
HAÇİKO Derneği kurucusu ve hayvan hakları savunucusu Ömür Gedik, sosyal medya hesabından geride bırakmaya hazırlandığımız 2019 yılıyla ilgili hesaplaşmasını paylaştı.
Magazin 31 Aralık 2019 - 08:31

Sosyal medya hesabını aktif olarak kullanan ve hayvanlara yapılan işkenceler karşısında en çok tepki gösteren isimlerin başında gelen Ömür Gedik, kimi zaman da gündeme dair paylaşımlarıyla gündeme geliyor. Yaptığı bir yorumla ya da paylaştığı fotoğraflarla 2019 yılında kendisinden söz ettiren Gedik, Twitter hesabından paylaştığı satırlarla geride bırakmaya hazırlandığımız yıla dair bir iç hesaplaşma yaptı.

“ŞORT ÇIKIŞIM SAÇMAYDI”

Bundan birkaç ay önce kadınların sokakta giydikleri kıyafetlere dikkat etmeleri yönünde bir paylaşımda bulunan ve çok kısa şortlar giyilmemesi konusunda uyarıda bulunan Ömür Gedik yaptığı bu çıkışın saçma olduğunu söylerken ‘Muzlu PETA’ paylaşımının arkasında durduğunu söyledi. İşte Gedik’in o tweeti: