Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Önce barıştılar şimdi birlikte geziyorlar
Önce barıştılar şimdi birlikte geziyorlar
Şöhret dünyasında bazen yaşananları anlamak iyice güçleşiyor. Karşılıklı atışmaların ardından aralarındaki gerginliğe son veren Demet Akalın ve Aleyna Tilki, önceki gün sinemada bir araya geldi, fotoğraf çektirip sosyal medyada paylaştı
Magazin 27 Şubat 2017 - 22:46

Demet Akalın,  kısa bir süre önce polemik yaşadığı Aleyna Tilki ile buzları eritti. Ünlü popçu kendisinden şarkı aldığını açıkladığı genç şarkıcı Aleyna Tilki ile önceki akşam İstinye Park AVM’de buluştu. Birlikte ‘Recep İvedik 5' filmini izleyen ikiliye Fatih Ürek ve Kerimcan Durmaz da eşlik etti.

b

Film sonrası Demet Akalın, eşi Okan Kurt ile birlikte AVM’den ayrılırken Aleyna Tilki, çıkış için otopark kısmını kullandı. Akalın, “Aleyna ile aranızda barış sağlandı mı?” diye soran gazetecilere “Daha önce barış sağlanmıştı” şeklinde cevap verdi. Akalın, Tilki’nin rakibi Fulin'in “Kendisine abla demek için erken davranmışım. Beni çok şaşırttı” açıklamaları için ise yorum yapmaktan kaçındı.