Onur Akay, Hakan Aysev’in altıncı kez evleneceğini iddia etti!

Hakan Aysev, geçtiğimiz ağustos ayında Banu Karaca ile hayatını birleştirmişti. İkilinin bu ilişkisi uzun sürmedi. Banu Karaca, sosyal medya hesabından "Hakan Aysev'le evliliğimiz sona ermiştir. Herkesin canı sağolsun" notuyla evliliklerinin bittiğini duyurmuştu. Yaşanan bu olaylardan sonra tenor Hakan Aysev, özel hayatıyla ilgili ses sanatçısı Onur Akay'a açıklamalarda bulundu.

Onur Akay, Hakan Aysev’in altıncı kez evleneceğini iddia etti!

2016 senesinin ağustos ayında meslektaşı Banu Karaca ile dünya evine giren tenor Hakan Aysev‘in bu mutluluğu uzun sürmedi. Hakan Aysev, 7 yıllık arkadaşlığın aşka dönüştüğü Banu Karaca ile geçtiğimiz ağustos ayında evlenmişti. İkili, evliliklerinin ilk yılını doldurmadan sürpriz bir şekilde yollarını ayırmıştı. Onur Akay‘ın sunuculuğunu üstlendiği ‘Dünden Bugüne Nağmeler' isimli programa konuk olan tenor Hakan Aysev, özel hayatıyla ilgili kafa karıştıracak açıklamalarda bulundu.

İNSANLARI KIRAMADIĞI İÇİN EVLENİYORMUŞ!

Beşinci evliliği sona eren Hakan Aysev, kendisinin ilişkileri daha ciddi yaşadığını ve çevresindeki insanları kıramadığını belirtti. Hakan AysevBir insan hayatını benle devam ettirmek, evlenmek istiyorsa tabii ki diyorum” dedi. Daha sonra sözlerini “Tabii diyordum” diye değiştiren Hakan Aysev, “Yoğurdu üfleyerek yemek gerekecek ama bugün bunu söylerim yarın tekrar duymuş olursunuz ki, Hakan Aysev tekrar evlendi.” dedi. Program sunucusu ve ses sanatçısı Onur Akay ise, “Duyacağız gibi hissediyorum, öyle bir his var içimde” diyerek kafaları karıştırdı.
g4f
banukaraca