Onur Büyüktopçu kimdir?

Kiralık Aşk dizisinde "Koriş" karakterini canlandıran Onur Büyüktopçu dün akşam Nice'deki katliamı an be an yaşayan isimlerden birisiydi. Ünlü oyuncu katliamdan sağ kurtuldu. Peki, Onur Büyüktopçu kimdir?

Onur Büyüktopçu kimdir?

Fransa dün akşam bir terör olayıyla daha sarsıldı. Dünyayı dehşete düşüren ve 84 kişinin yaşamını yitirdiği saldırıyı Tunus asıllı Mohamed Lahouaiej Bouhlel gerçekleştirdi. Saldırı anında Kiralık Aşk’ın ünlü oyuncusu Onur Büyüktopçu da oradaydı. Başarılı oyuncu katliamdan sağ kurtuldu. Peki, Onur Büyüktopçu kimdir?

ONUR BÜYÜKTOPÇU KİMDİR?

24 Nisan 1982’de doğan Onur Büyüktopcu Türk sinema, dizi ve tiyatro oyuncusudur. İngiltere'ye giden Academy of Creative Training Brighton Act London Film Academy'de eğitim aldı. oyunculuğa ilk adımını 2003 yılında Lise Defteri adlı dizi ile attı ve bu dizide Yusuf karakterini canlandırdı. Yabancı Damat, Doktorlar gibi dizilerde konuk oyuncu olarak rol aldı. Son olarak 2010 yılında Güz Gülleri adlı dizide rol alan şimdilerde Kiralık Aşk dizisinde Koray rolünü canlandırmaktadır.

Onur Büyüktopçu oyunculuğun yanında cast direktörlüğü, menajerlik ve tiyatro oyunculuğu da yapmaktadır.

Loading...