Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Onur Saylak: Karşılıksız sevgiyi öğrendim
Onur Saylak: Karşılıksız sevgiyi öğrendim
Şu sıralar Vatanım Sensin'de oynayan, usta aktör Onur Saylak, kötü karakterleri oynamaktan çok keyif duyduğunu belirterek, "Mesela Batman'i değil, Joker'i oynamak isterim" dedi.
Magazin 30 Nisan 2017 - 16:09

Vatanım Sensin’de Miralay Tevfik karakterine can veren Onur Saylak, rollere iyi ya da kötü kıstasıyla bakmadığını, karakterin davranışlarının ve düşüncelerinin arkasındani nedeni irdelediğini söyledi. Milliyet’te yer alan röportajında, bir önceki dizisi ‘Hatırla Gönül'de de kötü adamı canlandıran oyuncu, “Bu rolleri çalışması ve oynaması bir oyuncu için son derece keyifli. O yüzden de seviyorum. Mesela ‘Batman'de Joker'i isterim, Batman'i istemem” açıklamasını yaptı.

‘VAROLUŞ NEDENİM BUYMUŞ’

6 yıllık eşi Tuba Büyüküstün'le boşanan ve ikiz kız babası olan Saylak, baba olduktan sonra büyük bir disipline girdiğini ifade etti. Saylak, kızlarıyla ilgili şunları söyledi: “Hayatında ilk kez karşılıksız sevginin ne demek olduğunu öğreniyorsun, bir insanın büyürken nelerle karşılaştığını fark ediyorsun ve ona rehberlik etmen gerekiyor. Erkek için hayattaki bütün bulutlar dağılıyor. ‘Varoluş nedenim buymuş' diyorsun.”

Son güncelleme: 18:38 - 30.04.2017