Sözcü Plus Giriş

Öpüşmeye veto yok!

Kerem Bürsin, sette gazetecilere samimi açıklamalar yaptı. Yakışıklı oyuncu, sevgilisi Serenay Sarıkaya'nın rol arkadaşı Leyla Leydia Tuğutlu ile öpüşmesini kıskanıp kıskanmadığına yönelik sorulara, "Profesyoneliz. İş iştir, İkimiz de oyuncuyuz" diye yanıt vererek, bir veto olmadığının altını çizdi

Emre ÇEVİK
Güncellenme: 23:56, 03/02/2017
Öpüşmeye veto yok!

Kerem Bürsin, sette gazetecilere samimi açıklamalar yaptı. Yakışıklı oyuncu, sevgilisi Serenay Sarıkaya’nın rol arkadaşı Leyla Leydia Tuğutlu ile öpüşmesini kıskanıp kıskanmadığına yönelik sorulara, “Profesyoneliz. İş iştir, İkimiz de oyuncuyuz” diye yanıt vererek, bir veto olmadığının altını çizdi

FOTO: SOZCU

FOTO: SOZCU

‘Bu Şehir Arkandan Gelecek’ adlı dizide ‘Ali’ karakterine hayat veren Kerem Bürsin, önceki akşam Karaköy’de yapılan çekimlerdeydi. Muhabirlerin kendisini beklediğini görünce, set arası röportaj veren Bürsin, “Setimizin çayı güzeldir. Lütfen bir ihtiyacınız varsa söyleyin. Bu soğukta o kadar emek harcıyorsunuz, bekliyorsunuz” deyip muhabirlere çay ikramında bulundu.

NORVEÇ’TEN BOKS HOCASI GETİRDİ

Rol aldığı ‘Bu Şehir Arkandan Gelecek’ dizisi öncesi yaklaşık 1,5 yıl boks eğitimi aldığını söyleyen Kerem Bürsin, “Deli gibi çalıştım. Amerika’da, İstanbul’da çalıştım. Norveç’ten bir hoca getirdik. Güzel gidiyor çalışmalarımız” diye konuştu.

FOTO: SOZCU

FOTO: SOZCU

“SERENAY BAŞARILI BİR OYUNCU”

Sevgilisi Serenay Sarıkaya hakkındaki soruları da yanıtlayan Bürsin, “Serenay da tıpkı benim gibi yeni dizisine odaklandı. Çok çalışıyor. İki ay dans dersleri aldı. Onu çok başarılı buluyorum” dedi.

FOTO: SOZCU

FOTO: SOZCU

“SERENAY’LA ANI YAŞIYORUZ”

Kerem Bürsin, “Serenay Sarıkaya’yla olan ilişkinizi nikâh masasına taşıyacak mısınız ve Serenay Hanım, Leyla Lydia Tuğutlu ile olan öpüşme sahnelerini kıskanmıyor mu?” sorularına şöyle yanıt verdi: “Bu evlilik nedir ya? Biraz izin verin tadını çıkaralım. Evliliği şu an düşünmeye gerek yok. Anı yaşıyoruz. Gayet mutluyuz. Çok güzel bir ilişki. Hayırlısı diyelim. Kıskanma konusuna gelince, sonuçta ikimiz de oyuncuyuz. Bu işi profesyonelce yapıyoruz. İş iştir…”