Sözcü Plus Giriş

Örümcek Adam Eve Dönüş filminin konusu ne? Örümcek Adam Eve Dönüş oyuncuları kimler?

Örümcek Adam'ın yeniden çevriminin son serisinde başrolde Tom Holland yer alıyor. Spiderman'ın lise öğrencisinden bir süper kahramana dönüşmesinde yardımcı olan İron Man ile birlikte şehri kurtarmaya çalışıyor. Peki Örümcek Adam Eve Dönüş filminin oyuncuları kimler, konusu ne?

Güncellenme: 15:55, 12/05/2020
Örümcek Adam Eve Dönüş filminin konusu ne? Örümcek Adam Eve Dönüş oyuncuları kimler?

Spider Man serisinin sevilene filmlerinden Örümcek Adam: Eve Dönüş bu akşam televizyon ekranında olacak. Marvel Comics karakteri Örümcek Adam çizgi romanlarından uyarlanan dilm oyuncu kadrosu ve konusu ile dikkat çekiyor.

FİLMİN KONUSU NE?

Yenilmezler ile yaşadığı maceranın büyüsüne kapılan genç Peter Parker kendini kanıtlama isteğiyle dolup taşan bir gençtir. Ancak yaşı gereği birçok farklı sorumluluğu vardır. May Halası ile yaşayan genç Peter bir yandan da ona göz kulak olan Tony Stark (Iron Man) ile arkadaşlığını ilerletmiştir. Okul hayatına alışmaya ve sıradan bir genç gibi yaşamaya çalışan Peter'ın aklında ise suçla savaşmak ve dünyayı daha güvenli bir hale getirmek vardır. Akbaba yepyeni bir düşmanı olarak ortaya çıktığında ise Peter'ın kendini gösterme fırsatı çıkacak, ancak en değerli gördüğü herkes tehdit altında olacaktır.

ÖRÜMCEK ADAM: EVE DÖNÜŞ OYUNCULARI

Tom Holland, Robert Downey Jr., Michael Keaton, Jon Favrea