Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Oscar’da Adana Kebap şov
Oscar’da Adana Kebap şov
Bu yıl 90. kez gerçekleşen Oscar ödül töreninde pahalı Hollywood yapımları altın heykelciği almak için yarıştı. Yarışmanın ön planında renkli görüntüler varken mutfağından ise Adana kebap kokuları yayıldı.
Magazin 6 Mart 2018 - 08:05

Suyun Sesi adlı filmle en iyi yönetmen ödülünü evine götüren Guillermo del Toro, bu renkli gecede karnını Türk lezzetleriyle doyurdu. En iyi erkek oyuncu ödülünün Gary Oldman’a, en iyi kadın oyuncu ödülününse Frances McDormand’a gittiği gecenin sonunda konukları büyük bir sürpriz bekliyordu. ABD’nin Los Angeles kentinde buluşan dünya starları, Oscar ödül törenleri gecesinin sonundaki yemekte, Şef Wolfgang Puck tarafından hazırlanan seçkilerle karnını doyurdu. Korkusuz’dan Fatih Polat’ın haberine göre ünlü şef bu gece için konuklarına Türk lezzetleri sundu. Adana Kebap ve içli köfte gibi lezzetlerle karşılaşan konuklar, kabak tatlısıyla ağızlarını tatlandırdı.

 

Son güncelleme: 09:51 - 06.03.2018