Osman Pazarlama oyuncu kadrosunda kimler var? Osman Pazarlama konusu ne?

Osman Pazarlama bu akşam televizyon ekranlarında yer alacak. Kanalların dizilere ara vermesiyle birlikte televizyonda dizi saatlerinde film gösteriliyor. Gecenin filmlerindne biri olan Osman Pazarlama'nın oyuncuları ve konusu meraka ediliyor. Peki Osman Pazarlama oyuncuları kimler?

Osman Pazarlama oyuncu kadrosunda kimler var? Osman Pazarlama konusu ne?

Togan Gökbakar’ın yönettiği, Şahan Gökbakar’ın başrolde olduğu filmin konusu, aşık olduğu kızla evlenebilmek için başarılı bir iş adamı olabilmeyi hedefleyen Osman Şaşmaz'ın hikayesini anlatıyor. Çamaşırhane Film yapımcılığında 19 Şubat 2016’da vizyona giren Osman Pazarlama oyuncu kadrosunda, pek çok başarılı isim yer alıyor. İşte Osman Pazarlama konusu ve oyuncuları…

OSMAN PAZARLAMA KONUSU

Osman Pazarlama, aşık olduğu kızla evlenebilmek için başarılı bir iş adamı olmanın yanı sıra zengin olabilmeyi hedefleyen Osman Şaşmaz'ın kahkaha dolu hikâyesini anlatıyor. Sevdiği kızın babasına kendini ispat etme hırsıyla türlü maceralara atılan Osman'ın en büyük yardımcıları sağ kolu Erkan ve aile dostlarının kızı Songül’dür. Devamlı yeni ürünler tasarlayan ve bu ürünlerini girişimcilik dünyasına kabul ettirmeye çalışan Osman'ın piyasaya sunmaya çalıştığı ürünlerin farklı olmasının yanı sıra, bir o kadar da komik olması hiçbir yatırımcının ilgisini çekmezken, bu zorlu süreçte zenginliğin aslında çok da uzakta olmadığını anlayacaktır.
osman-pazarlama2

OYUNCU KADROSU

Şahan Gökbakar Osman Şaşmaz
Selim Akgül Erkan
Esra Balıkcı  Serap
Yurtşen Fidan  Methiye
Gizem İnceoğlu   Sunucu
Liberat Niyoyandika Embamba
Tahsin Tonkuş   Saffet
Feriştah Senem Yıldırım Songül
Tahsin Yıldırım Rıza
Sükran Çagman Adile
Demet Akalın Kendisi
Okan Kurt Kendisi