Öteki Taraf filminin konusu ne? Özcan Deniz’in yeni filminin konusu ve oyuncuları…

Öteki Taraf filminde kimler oynuyor, sinema tutkunlarının merakla beklediği Öteki taraf filmi vizyona giriyor. Öteki Taraf filminin konusu ne? Özcan Deniz'in hem oynadığı hem yönettiği Öteki Taraf filminde kimler oynuyor? İşte merak edilenler...

Öteki Taraf filminin konusu ne? Özcan Deniz’in yeni filminin konusu ve oyuncuları…

Büyük bir heyecanla beklenen Öteki Taraf filminin konusunu merak eden izleyiciler internet üzerinde Öteki Taraf filminin konusunu ve oyuncularını araştırıyor. Başrollerini Özcan Deniz, Aslı Enver ve Meryem Uzerli'nin paylaştığı Öteki Taraf filmi hakkında detaylar.

ÖTEKİ TARAF’IN KONUSU NE?

Başarılı bir adam olan Çetin ve yeni sevgilisi Ece'nin yaşadığı mutlu hayat bir gün Çetin'in eski sevgilisi Sara'nın gelmesiyle bozulmaya başlar. Sara çok hırslı ve sahip olduklarını başkasına kaptırmayacak kadar gözü kara bir kadındır. Çetin'e reddedemeyeceği bir iş teklifinde bulunur ve Çetin'le Ece'nin hayatına dahil olur. Sara'nın işini kabul eden Çetin, Ece'yi de yanına alarak başka bir şehre taşınır. Kısa bir zaman sonra Ece bir anda ortadan kaybolur ve ardında sadece bir veda videosu bırakmıştır. Çetin sürekli olarak Ece'nin kaybolmasıyla ilgili bir ipucu bulmaya çalışır ve bu sırada Sara ile Çetin arasında başlayan yakınlaşmayla ikilinin birlikteliği başlar. Bir süre sonra Çetin her yerde Ece'nin bıraktığı izleri bulmaya başlar. Sara ise evin her yerinde duvarların ötesinde garip sesler duymaya başlar ve bu korkusunu Çetin'le paylaşır. Çift kısa sürede kendilerini bu korku ve paranoyak düşüncelerin içinde bulur ve engelleyemez.

ÖTEKİ TARAF OYUNCULARI KİMLER?

Senaryo

Senarist: Özcan Deniz
Müzikler

Besteci: Ulas Pakkan

Yapım

Ortak yapımcı: Ercan Deniz
Uygulayıcı Yapımcı: Murat Kahraman Özalp
Genel Koordinatör: Murat Çiçek

Teknik Ekip

Kurgu: Ahmet Teke
Sanat yönetmeni: Erol Taştan
Yardımcı yönetmen:Filiz Polat Turan
Kostüm tasarımcısı: Fatoş Suda
Yapım koordinatörü: Mahmut Şakrak
Yardımcı yönetmen: Avni Tuna Dilligil