Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
‘Öteki Taraf’ ne zaman vizyona giriyor? Özcan Deniz iki güzel arasında
‘Öteki Taraf’ ne zaman vizyona giriyor? Özcan Deniz iki güzel arasında
Özcan Dniz'in yönetmenlik koltuğunda da oturduğu filmi 'Öteki Taraf'ın başrollerinde Meryem Uzerli ve Aslı Enver yer alıyor. Ünlü yüzlerin hayranlarını çok şaşırtacağı iddia edilen film aşk ve gerilim içerecek. Filmde Özcan Deniz, eşi (Aslı Enver) ve yasak aşkı (Meryem Uzerli) arasında kalan bir adamı canlandıracak.
Magazin 7 Temmuz 2017 - 13:02

Özcan Deniz’in yönetmenliğini yaptığı filmde Meryem Uzerli ve Aslı Enver ile de başrolleri paylaşacak. ‘Öteki Taraf’ın bütçesinin de belli olduğu ve bu rakamın 4 Milyon TL olduğuna dair söylentilerde var. Meryem Uzerli ve Aslı Enver’in sabit bir ücret alacağı ancak Özcan Deniz’in filmden elde edilecek kardan pay alacağı yine gelen söylentiler arasında.

TÜRKİYE’DE BİR İLK

Meryem Uzerli, Özcan Deniz ve Aslı Enver'in yer aldığı ‘Öteki Taraf' filminde kullanılan afiş Türkiye'de bir ilk oldu. Hareketli tasarımı olan afiş Türkiye’de bir ilk olma özelliğini taşıyor.

Bu üçlüyü ilk kez buluşturacak filmin yüksek bir gişe başarısı elde etmesi bekleniyor. Filmin Türk sinemasının uzun zamandan beri içinde sıkışmış olduğu klasik türlerin dışına çıkmayı başaracağı konuşuluyor.

Film gerilim, gizem ve aşk türlerini bünyesinde barındırmaktadır. Birbirinden değerli oyuncuların başrol aldığı film, çekim kalitesi ve sahneleri ile birlikte dikkatleri üzerine topluyor. Filmin senaryosu itibari ile de dikkatleri üzerine çekmesi bekleniyor. Film yüksek bütçesinin yanı sıra büyük emek sarf edildiği de gelen bilgiler arasında. Sinema severler ile en kısa sürede buluşmayı hedefleyen filmin vizyon tarihi 8 Aralık 2017 tarihi olarak şimdiden belirlenmiş. Şimdiden İyi seyirler diliyoruz.

Son güncelleme: 12:18 - 08.07.2017