Sözcü Plus Giriş

Otilia, Sinan Akçıl ve cinsellik üzerine açıklamalarda bulundu

Sinan Akçıl'la evlilik yolunda giden bir ilişki sürdüren şarkıcı Otilia verdiği bir röportajda çok ilginç ifadeler kullandı ve "Cinsellik olmazsa kendimi kadın hissetmem" şeklinde konuştu.

Güncellenme: 14:50, 19/11/2017
Otilia, Sinan Akçıl ve cinsellik üzerine açıklamalarda bulundu

Yaklaşık bir yıldır Akçıl’la birlikte olan Romanyalı Otilia, cinselliğin hayatında önemli bir yeri olduğunu vurguladı ve çok konuşulacak sözler sarf etti. Geçtiğimiz gün Nişantaşı’nda gazetecileri görünce sevgilisi Otilia’nın elini bırakarak sevgilisinin yanından ayrılan Sinan Akçıl büyük bir şaşkınlık yaratmıştı. Neye uğradığını şaşıran Otilia, çevredeki mağazaların vitrinlerine bakmakla yetinmişti. Bu olaydan sonra Posta’ya röportaj veren Romen güzel, cesur itiraflarda bulundu.

otilia-ic

“SİNAN BİR KERE ALDATSA…”

Hülya Avşar’ın “Erkekler arada bir aldatırsa ilişki uzun yıllar sürer” şeklindeki sözlerine destek veren güzel şarkıcı, “Sinan bir kere aldatsa affederim. Erkeklerin kaçamak yapması ilişkiyi sağlamlaştırır” dedi.

“CİNSEL İLİŞKİ OLMAZSA KADIN GİBİ HİSSEDEMEM”

“Ateşli olmakla ilgili büyük derdim var aslında. Bana bakmaktan müziğimi duymuyorlar” diyen Rumen şarkıcı, “Cinsel ilişki olmazsa kendimi kadın hissedemem. Bu nedenle cinsel ilişki şart” ifadesini kullandı.

İlginizi ÇekebilirSinan Akçıl gazetecileri görünce sevgilisinin elini bıraktıSinan Akçıl gazetecileri görünce sevgilisinin elini bıraktı
Yayınlanma Tarihi:14:45,