Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ufak Tefek Cinayetler 17. bölüm 2. fragman geldi! Son bölüm izle! Oya ve Merve karşı karşıya!
Ufak Tefek Cinayetler 17. bölüm 2. fragman geldi! Son bölüm izle! Oya ve Merve karşı karşıya!
Ufak Tefek Cinayetler yeni bölüme az bir zaman kala 17. yeni bölümden ikinci yeni fragman yayınlandı. Sarmaşık'ta Merve Oya kapışması kaçınılmaz bir son... Ufak Tefek Cinayetler yeni bölümde neler yaşanacak? İşte Ufak Tefek Cinayetler yeni bölümden ipuçları...
Magazin 19 Şubat 2018 - 20:48

Ufak Tefek Cinayetler 17. yeni bölümden 2. fragman geldi. İki değişik tür kadın, iki farklı hareket planı… Sarmaşık’ta heyecan dorukta: Hesaplaşma zamanı geldi.. Ufak Tefek Cinayetler akıl oyunlarıyla dolu, entrikalı yeni bölümüyle Salı akşamı Star’da yayınlanacak. İşte Ufak Tefek Cinayetler 17. yeni bölümden 2. fragman…

UFAK TEFEK CİNAYETLER YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI

Merve’nin Serhan’ı farklı, Oya’nınki farklı. Peki kim ona iyi geliyor? Serhan’ın kimi istediği belli ama Oya’nın düşmanı büyük! Savaşması lazım. Üstelik bu defa ciddi bir müttefiki var Oya’nın; Pelin!

 

Pelin, Merve’yi yok etmek için Serhan-Oya aşkına el atıyor! Olacak bu iş ve Merve bitecek! Bakalım ne hin planlar kuruyor Pelin…Bu arada Mehmet; Arzu ve Burcu arasında… Genç sevgilisinden kurtulup ailesine geri dönmek istiyor. Burcu’nun efsane hamlesine hazır olun!! Merve’den de dev bir plan geliyor bu bölüm. Hayran olmamak elde değil, Merve bu!

UFAK TEFEK CİNAYETLER SON BÖLÜM İZLE

Son güncelleme: 08:01 - 20.02.2018