Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Öykü Karayel’den bebek sorusuna saatli yanıt
Öykü Karayel’den bebek sorusuna saatli yanıt
Şimdilerde 'Muhteşem İkili' adlı dizide izlediğimiz oyuncu Öykü Karayel verdiği bir röportajda bebek sorusuna ilginç bir yanıt verdi.
Magazin 2 Şubat 2019 - 10:38

Öykü Karayel, Elele dergisi için objektif karşısına geçti. Geçen sene Can Bonomo ile evlenen Öykü Karayel, “Ne zaman anne olacaksınız” sorusunu “Bu tür şeylerin doğal bir saati var. Evlilik de öyleydi benim için. Asla aşırı evlenmek isteyen ya da evlenmem diyen biri de olmadım. Can'la karşılaşınca her şey çok doğru gelmeye başladı. Zamanlama da mükemmeldi” diye yanıtladı.

“HİÇ SIKILMAYACAĞIM BİR YOLCULUĞA ÇIKMIŞIM GİBİ”

Karayel, “Can Bonomo ile aynı kafa mısınız” sorusunu da şöyle yanıtladı: “Hem çok aynıyız hem de çok farklıyız. Aynı olduğumuz taraflarımız bana güven duygusu veriyor. Farklı olduğumuz taraflarımızsa beni çok heyecanlandırıyor. Sanki her gün şaşırdığım, öğrendiğim, merak ettiğim ve bu yüzden de hiç sıkılmayacağım bir yolculuğa çıkmışım gibi.”